rss · Середа, 23.09.2020, 01:40

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

16.04.2010 13:04

Послуги мобільного зв'язку можуть подорожчати

Про намір уряду підвищити плату за користування радіочастотним ресурсом стало відомо завдяки листам, в яких оператори просять Кабмін відмовитися від цих планів. Одне з них три найбільших мобільних оператори - «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (TM life:)) - адресували першому віце-прем'єру Андрію Клюєву. Інше - віце-прем'єру з питань економіки Сергію Тігіпку - вчора було розіслано асоціацією «Телас» компаніям для узгодження. 

«Наша позиція викладена в листі, але, поки воно не подано в Кабмін, ми її не коментуємо», - зазначила начальник департаменту корпоративних зв'язків «Астеліта» Надія Лубніна. У «Київстарі» повідомили, що мають намір підписати звернення, а в МТС - що вже це зробили.

За наявними даними, в Мінфіні дійсно запланували у вісім разів збільшити плату за користування радіочастотним ресурсом, щоб залучити до держбюджету додатково 1 млрд грн в 2010 році. Відповідний проект постанови буде розглянуто урядовим комітетом під керівництвом Андрія Клюєва у п'ятницю. Отримати коментар Мінфіну вчора не вдалося. 

Відповідно до чинної зараз постанови Кабміну №1150 плата за користування радіочастотним ресурсом становить 1580грн на місяць за 1 МГц в кожному з регіонів України. За словами джерела на телекомунікаційному ринку, зараз кожен з найбільших мобільних операторів відраховує за користування радіочастотами 1,5-2 млн грн на місяць. І якщо раніше вони платили 17-24 млн грн на рік, то після підвищення будуть змушені платити близько 130-200 млн грн, підрахував співрозмовник: «Для «Київстару» і МТС ці втрати будуть істотні, а для дрібніших операторів - критичні». 

Є побоювання, що ініціатива міністерства змусить мобільних операторів перекласти ці витрати на абонентів.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1310 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: