rss · Вівторок, 29.09.2020, 03:08

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

24.10.2009 13:27

Порядок виходу на пенсію в Україні принизливий

Про це розповіла директор соціальних програм Центру економічних і політичних досліджень ім. Разумкова Людмила Шангіна. 

За її словами, в розвинених країнах надання людині необхідних документів та нарахування пенсії проводяться автоматично. У нас же людина перед виходом на пенсію проходить всі кола пекла. "Почнемо з того, що людина змушена збирати масу документів, причому зобов'язана підтверджувати навіть ті дані, які й без того є в Пенсійному фонді! Потім - вистояти в довгих чергах. Не слід забувати й про діючий в нашій країні принцип, який інакше як дискримінаційним не назвеш: нарахування пенсії здійснюється лише з того моменту, як людина її оформила. Тобто, якщо людина хворіла, була у від'їзді або не могла оформити пенсію з яких-небудь інших причин, скажімо, протягом кількох місяців, гроші за ці кілька місяців просто пропадуть ", - розповіла експерт. 

Пенсіонери сьогодні є найбільш незахищеними членами нашого суспільства, говорить експерт. У інших хоча б є перспективи, а у людей похилого віку їх немає. Люди, які відпрацювали по 40-50 років, здебільшого перебувають у стані, близькому до жебрацького, і при цьому не мають гарантії, що їм виплатять навіть ці копійки.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1286 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 14:05, 24.10.2009 • url Матеріал
А потім, як у казці, побачить бабусю дядечко на машинці за 200 тис. дол., під"їде, спитае які проблеми, пообіцяє їх вирішити і буде їх вирішувати, запрацюють підприємтсва, буде наповнюватися пенсійний фонд, всім будуть виплачувати пенсію майже як зарплату, два рази в місяць... а потім бабуся проснеться і піде знову оббивати пороги різних відомств, задля того, щоб отримати субсидію якусь на 30 грн... бо ж і це для неї неабиякі кошти...
avatar
0
2 mr_smith • 14:37, 24.10.2009 • url Матеріал
Казки казками, а тут в Києві бабульки й дідульки риються в сміттєвих баках, шукають щось поїсти.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.216.28.250
Браузер:

Cайт живе: