rss · Неділя, 16.12.2018, 13:42

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

30.09.2010 05:07

Пол Маккартні написав листа Джорджу Майклу

Як повідомив представник 47-річної зірки шоу-бізнесу, Джордж Майкл отримав від 68-річного Маккартні написаний від руки лист, в якому екс-"бітл" висловив своє глибоке співчуття співакові, зазначивши, що "співпереживає".

Свого часу в Маккартні були схожі проблеми з правосуддям, правда, з японським: у 1980 році автор легендарної "Yesterday" провів 10 днів у токійській в'язниці за зберігання марихуани.

Отримавши послання Майкл "був просто щасливий прочитати слова підтримки Маккартні". Сер Пол висловив упевненість, що незабаром "побачить його на волі", і закликав "тримати хвіст пістолетом". "Це довгий лист на двох сторінках Майкл перечитує знову і знову", - додав знайомий співака.

Перебування за гратами, за свідченням друзів та очевидців, виявилося для Джорджа Майкла просто нестерпним навіть при максимально м'яких умовах. Після того як у перші двоє діб ув'язнення до Майкла, згідно з правилами, не був допущений жоден з відвідувачів, у володаря "Греммі" трапився нервовий зрив - він плакав і довго не виходив зі своєї камери, навіть в їдальню.

Ув'язнений Майкл під номером A8365AW був для його ж власної безпеки поміщений в те крило в'язниці Пентонвілл на півночі Лондона, де сидять засуджені гвалтівники та педофіли, які часто стають об'єктами нападок з боку співкамерників.

Мешканці в'язниці зустріли музиканта криками, на всі лади розспівуючи його ж пісні, але це йому не допомогло. Тільки на третій день співака відвідали кілька людей, в їх числі його друг Кенні Госс і адвокат. Ридаючи, співак благав, щоб його звільнили з в'язниці.

Два тижні тому співака перевели у в'язницю з більш м'яким режимом утримання. У міністерстві юстиції Великобританії підтвердили, що в п'ятницю Майкл покинув лондонську в'язницю Пентонвілл, де відбувають покарання гвалтівники та педофіли, і був перевезений у в'язницю Хайпойнт категорії С в англійському графстві Суффолк, де містяться близько 1 тисячі ув'язнених, у тому числі і вбивці.
Категорія: Музичні новини · Переглядів: 1429 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 12:33, 02.10.2010 • url
Ридаючи, співак благав, щоб його звільнили з в'язниці...

ех наркота-наркота... hataskrayu

avatar
0
2 mr_smith • 13:02, 02.10.2010 • url
та фіг їх тих гондурасів розбереш!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.228.41.66
Браузер:

Cайт живе: