rss · Вівторок, 20.10.2020, 02:49

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

23.10.2010 21:50

Податкова хоче штрафувати працівників за одержання зарплати в конвертах

В.Шейбут зазначив, що результативність роботи державних податкових органів була б значно вищою за умови вирішення деяких проблем, пов'язаних із оподаткуванням фізичних осіб. "По-перше, це введення адекватної солідарної адміністративної, фінансової і кримінальної відповідальності роботодавця за неоформлення співробітника, відповідно до норм чинного законодавства, і співробітника - за неінформування про це державних органів", - пояснив В.Шейбут. 

За його словами, для співробітників передбачається введення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, тоді як для роботодавця потрібно посилити кримінальну відповідальність за порушення трудового законодавства.

"Ми керуємся тим, що співробітники повинні розуміти, що "чорна" зарплата їм невигідна, а на сьогоднішній день їм всі пояснюють одне: що зарплата у конвертах вигідніша, ніж офіційна. Але це тільки наша пропозиція. Юридична його сторона буде оброблятися у Мін'юсті, у Кабінеті Міністрів. Ми не говоримо, що це буде введено вже завтра", - зазначив В.Шейбут.

Крім того, замглави ДПАУ виступив з ініціативою поступового переходу до виплати заробітної плати та інших прибутків виключно в безготівковій формі з метою контролю за операціями суб'єктів підприємницької діяльності при проведенні розрахунків і запобігання тіньовому обігу готівки коштів.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1117 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 Shooler • 22:03, 23.10.2010 • url Матеріал
Взагалі обнагліли. Суджу по собі. Мені все одно яким чином я отримаю кошти - чи по білому, чи по чорному. Мені все одно скільки в мене із зарплати вираховують. Мене цікавить та сума коштів, які я принесу додому і за які я зможу купити поїсти і одягнутися!!!

Депутати і чиновники разом із податківцями - ви вже просто перегинаєте палку, не боїтеся, що я особисто візьмуся за податкову декларацію (відповідаю тільки за себе). Тоді вже бережіть свої шкури, свої підприємсттва і свої зарплати в конверті!!! aikido

Ви ж самі тримаєте заводи і підприємства всі без винятку і самі ж платите зарплату в конвертах. А тепер я ще буду змушений бути із тих копійок ще вам віддати щось??? Чесно кажу - здам податкову декларацію!!! termik

avatar
0
2 mr_smith • 22:20, 23.10.2010 • url Матеріал
Та не кипятись, прийдуть інші керманичі, почнуть рулити в іншу сторону, потім знову інші і знову попереднє відмінять, а нове приймуть і так до безкінечності. А ти знай роби свою справу.
avatar
1
3 el_Chupacabra • 12:30, 25.10.2010 • url Матеріал
Quote (1. Shooler)
не боїтеся, що я особисто візьмуся за податкову декларацію

Скидаємось на податкову декларацію? Я вже давно збираюсь.
avatar
0
4 mr_smith • 13:37, 25.10.2010 • url Матеріал
Давайте без eкcтpeмiзмy!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.141
Браузер:

Cайт живе: