rss · Четвер, 01.10.2020, 23:05

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.03.2010 10:49

Під антарктичним льодом виявлені живі істоти.

Учені Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) були буквально шоковані, спустивши під лід відеокамеру, щоб вперше як слід розглянути підчерев'я Антарктики. Спочатку непізнаний об'єкт привернув увагу якась креветкоподібна істота, що на деякий час присіла на кабель. А потім разом з камерою вчені витягли щупальце, яке, на їхню думку, належало медузі в третину метра завдовжки. 

Відкриття може надихнути спеціалістів на переосмислення того, що вони знають про життя в суворих умовах. Якщо креветкоподібні можуть розвиватися під 180-метровим шаром антарктичного льоду в майже замерзлій темній воді, як щодо інших ворожих для життя місць? Скажімо, на Європі, замороженому супутнику Юпітера? 

"Це все одно що дивитися на краплю води, не чекаючи нічого там побачити, і раптом виявити відразу двох тварин, - говорить біолог Стейсі Кім, учасник експерименту. - Ми поняття не маємо, що там відбувається".

Вчені кілька разів знаходили різноманітне життя під відступившими шельфовими льодовиками, але от під льодом - ніколи. Місце, в якому NASA проводило дослідження, відстоїть від відкритого моря на 20 км. Малоймовірно, що живі істоти могли заплисти так далеко. Швидше за все, вони прямо там і живуть.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1148 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.119.106
Браузер:

Cайт живе: