rss · Вівторок, 29.09.2020, 03:56

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

09.08.2011 13:03

Перший в історії інтернет-сайт відзначає ювілей - 20 років від дня створення

6 серпня 1991 група інженерів Європейського центру ядерних досліджень на чолі з британцем Тімом Бернерс-Лі створив комп'ютерну сторінку, оригінальне ім'я якої не збереглося.

Відома тільки її оновлена ​​версія: http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html .

Незабаром сайт info.cern.ch став першим в світі інтернет-каталогом, тому що Бернерс-Лі розмістив на ньому список посилань на інші сайти.

Тоді все це виглядало як справжня абракадабра. Сьогодні ж кодування першого веб-сайту може розшифрувати практично кожен комп'ютерний користувач, настільки всі зазначені в ній терміни узвичаїлися. Адже "http" - Hypertext Transfer Protocol - це протокол передачі гіпертексту, "info" - це загальний домен верхнього рівня для інформаційних сайтів, "cern" - це сам ЦЕРН, ch - це Швейцарія, оскільки ЦЕРН розташований в Женеві, "hypertext" - це гіпертекст, тобто набір текстів, які містять посилання, які дозволяють вибирати читаємі дані або послідовність читання данних, а в самому широкому сенсі - словник, "www" (World Wide Web) - це і є Всесвітня павутина, "TheProject" - власне проект , пов'язаний у даному випадку із створенням першого веб-сайту, а "html" - Hypertext Markup Language - мова розмітки гіпертексту.

Сьогодні протокол "www" став домінуючим в глобальному інформаційному просторі. Сам же термін "Всесвітня павутина" Тім Бернерс-Лі придумав разом з бельгійцем Робертом Кайо. Самому ж британцеві належить розробка понять "http" і "html" та кодування першого інтернет-браузера.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1206 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 mr_smith • 19:59, 10.08.2011 • url Матеріал
З цього все почалося, а виросло он у що, тепер все розвивається у напрямку інтернету. Щоправда не всі і не всюди це відчувають.
avatar
1
2 avatar • 12:19, 12.08.2011 • url Матеріал
Quote (1. mr_smith)
З цього все почалося,

не верится, что было так недавно... (взерая на масштабы сети). Что же будет далее? botan
avatar
1
3 mr_smith • 13:55, 12.08.2011 • url Матеріал
Чого ж недавно? 20 років пройшло. Це багато, зараз розвиток у цифрових технологіях кожен день відбуваються, технологічні процеси стають все тоншими і досконалішими, ширина каналів та способи передачі даних розширюються, і тд.

Сьогодні, доречі, 30 років з дня появи персонального комп"ютера!
avatar
1
4 avatar • 16:18, 12.08.2011 • url Матеріал
Верно. В электронике каждый год кончается и начинается, будь яка эпоха. Но с исторической стороны это "мгновение ока" :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.216.28.250
Браузер:

Cайт живе: