rss · Четвер, 01.10.2020, 14:35

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

17.05.2010 03:31

Пентагон публікує деталі експериментів по впливу на мозок.

Але я попереджаю прихильників теорій змов, які шукають нову поживу для роздумів та обговорень: це не зовсім "Божевільний спецназ - II".

Документ на 17 сторінках носить назву "Експериментальна програма, що проводилася міністерством оборони при підтримці та участі ЦРУ, в рамках якої людям давали препарати, призначені для впливу на їхній мозок і зміни їхньої поведінки". Він був розроблений в 1977 році генеральним юрисконсультом міністерства оборони і опубліковано 6 травня за вимогою на підставі Закону про свободу інформації. 

Більша частина деталей цієї записки вже викладалася раніше в документах ЦРУ. Так чи інакше, повторне оприлюднення цих матеріалів Пентагоном служить нагадуванням про те, як мало міністерство оборони знає про проекти ЦРУ.

Тим не менше, в документі є все-таки кілька цікавих нових подробиць. Візьмемо для початку сумно відому програму ЦРУ MK-ULTRA, в рамках якої тисячам нічого не підозрюючих учасників давали галюциногенні препарати. 

Метою даного проекту, який спочатку фінансувався ВМС, було вивчення наслідків струсу мозку. Незабаром після його початку вчені помітили, що удар по голові викликає амнезію. Це призвело до застосування медикаментозної методики з метою "викликати струс мозку ... без фізичної травми". Потім проект повністю перевели у ведення ЦРУ, оскільки він мав на увазі "експерименти над людиною ... які було непросто обгрунтувати медико-терапевтичними доводами".

Були й інші програми з контролю мозку, які також коротко описуються в документі. MK-NAOMI була націлена на "створення позбавляють дієздатності і викликаючих смерть препаратів ... [та] засобів їх розповсюдження". А метою MK-CHICKWIT був "пошук нових медичних розробок у Європі та Азії" з подальшим "отриманням зразків". 

У лабораторіях Еджвуда, де здійснювалися багато з перерахованих вище програм, також проводилися випробування  препарату, який позбавляє дієздатності, на ув'язнених і на військовослужбовцях без згоди управління. Цей препарат, який має назву EA#3167, "накладався на шкіру" піддослідних та кріпився за допомогою клейкої стрічки. 

Ще одна програма, MK-OFTEN, починалася як дослідження допаміну. Але незабаром її рамки були розширені, і учасники програми приступили до вивчення галюциногенного з'єднання ібогаін, а потім і деяких інших речовин і препаратів в надії на створення "нових фармакологічно активних препаратів, що впливають на центральну нервову систему і здатних змінювати поведінку людини".

Також повідомляється про те, що ВМС "набували героїн і марихуану" у спробі розробити препарати, що викликають балакучість, щоб використовувати їх на перебіжчиках і військовополонених. З часом ці речовини випробували на 14 людях: шість добровольців з числа вчених і восьми нічого не підозрюючих радянських перебіжчиків. 

У доповіді наголошується, що більша частина цієї ганебної роботи якою займалися вчені, фінансувалася із коштів ЦРУ. Але це навряд чи може стати вироком виключно для ЦРУ, що підтверджується урядовими документами, що з'явилися пізніше,  такими як доповідь Головного бюджетно-контрольного управління США від 1994 року. У цій доповіді повідомляється, що представники Пентагону "працювали безпосередньо з ЦРУ" і накачували "тисячі" військовослужбовців ЛСД та іншими наркотичними засобами. У свідченнях очевидців, таких як психіатр Джеймс Кетчум (James Ketchum), описуються вельми незвичайні зусилля військових зі створення психотропної зброї в ув'язці з програмою MK-ULTRA. 

У Пентагону є багатий досвід з контролю над свідомістю - навіть без участі ЦРУ. Він пригощав своїх військових ЛСД та конопляним маслом, а пентагонівські начальники до 2007 року носилися з ідеєю створення шпигунів-зомбі.

В опублікованій доповідній записці немає відомостей про більш похмурих сторінок діяльності ЦРУ, а розмови про неї ходять дуже вперто. У минулому році група ветеранів пред'явила управлінню позов за свої захворювання і травми, викликані  секретною експериментальною програмою [MK-ULTRA] ", до якої, за їхніми словами, входили експерименти з нервово-паралітичним газом, психотропними препаратами і імплантантами, що імплантувались в мозок.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1438 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
3
1 dyak • 09:23, 17.05.2010 • url Матеріал
В кожній країні є люди , яким наплювати на життя інших. Демократична країни оприлюднюють документи і фігуранти таких справ точно не зможуть бути впливовими політиками і це велика пляма навіть на потомків фігурантів скандалів.В не демократичних країнах факт гибелі міліонів людей(наприклад голодомор) бажають подати, як прикру випадковість за , яку не повинен ніхто нести відповідальність, щоб нині діючі чиновники не боялись робити антизаконні дії.
avatar
2
2 el_Chupacabra • 11:33, 17.05.2010 • url Матеріал
А що тоді говорити про ядерні випробування в СРСР в 50-х. Коли бахали бомбу і дивились як воно на місцевих жителів буде діяти...
З іншого ж боку експерименти на людях проводити потрібно, але лише за згоди підопитних - інакше просто неможливо було б винайти деякі медичні препарати та інші дєвайси...
avatar
1
3 BACS • 16:13, 19.05.2010 • url Матеріал
кинули крихту правди і розкричали на весь світ які вони чудовірізнокольорові... а жна справді то таке твориться, що ні в якій науковій фантастиці таке ще не писав ніхто... B)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.80.144.129
Браузер:

Cайт живе: