rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:44

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

25.08.2010 16:33

Пентагон офіційно повідомив про масштабний злам своїх мереж

За його словами, витік стався в результаті проникнення на військові комп'ютери троянського програмного забезпечення. Воно було доставлено в Пентагон разом з військовим ноутбуком, який був заражений зазначеним троянцем через звичайний USB-носій, який один із солдатів американської армії ставив у ноутбук.

Лінн говорить, що троянець, який потрапив до Пентагону через USB-накопичувач викрав, як закриті військові дані, так і деякі цивільні дані, що не мають особливої цінності. Тим не менше, в Пентагоні встановили, що передавав троянець дані на сервери, підконтрольні одному з розвідувальних установ неназваною країни. "Цей троянець був якраз таким програмним забезпеченням, якого найбільше побоюються ІТ-адміністратори: тихим кодом, який проникав в системи і ніяк не видаючи своєї присутності, потихеньку передавав крадені дані на віддалені сервери", - повідомив Лінн. 

Чиновник відзначив, що інформація про це поширена тільки зараз, але всередині відомства про інцидент знали ще два роки тому і тоді ж заборонили працівникам Пентагону (як військовим, так і цивільним) використовувати з робочими ПК будь-які знімні носії, зовнішні жорсткі диски, флеш-карти і т. п. пристрої. 

На початку цього року дана заборона була частково скасовано у зв'язку зі зміною регламенту, але для більшості співробітників поширення інформації за допомогою зовнішніх носіїв як і раніше заборонено. 

Лінн не повідомив, чи змогла неназвана іноземна розвідка викрасти будь-які дані державної важливості, а також хто саме стоїть за даною операцією, однак він зазначив, що серед даних, які витекли з відомства, була інформація про нові американські винищувачі з технологією стелс, дані про авіаносці та інших "дорогих систем озброєнь". 

"Особливість сучасних ІТ-технологій така, що десяток кваліфікованих програмістів можуть створити умови, які будуть загрожувати великим мережам, на зразок тих, що працюють в Пентагоні", - говорить Лінн. Раніше представники американського Міноборони повідомляли, що вся ІТ-інфраструктура військових налічує близько 15 000 різних комп'ютерних мереж і близько 7 млн серверів, настільних комп'ютерів і ноутбуків.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1323 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Серж • 18:42, 26.08.2010 • url Матеріал
потихеньку передавав крадені дані на віддалені сервери", - повідомив Лінн.
А це як потихеньку!???
Це може як в елктриків - плавне переключення з зірки на трикутник.
avatar
0
2 mr_smith • 01:12, 27.08.2010 • url Матеріал
Слідуюче покоління вірусів буде приходити в пентагон на двох ногах, тиждень не голене, в кептурику, кожаній куртці, спортивних штанах, чорних туфлях на білі носки, з сємками в руках і відкриватиме ногою двері в кабінет директора. А після слів: - "Мєлачь єсть?... А ну папригай!... а еслі найду?..." - виноситиме секретні дані.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: