rss · Середа, 28.10.2020, 23:06

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

22.09.2010 13:34

Павло Воля замінив Лію Ахеджакову в рімейку «Службового роману»

Роль «мимри» Калугіної дісталася Світлані Ходченковій, Анатолія Новосельцева зіграв Володимир Зеленський, Юрія Самохвалова (який став в рімейку спеціалістом з корпоративної боротьби) - Марат Башаров, а Ольгу Рижову - Анастасія Заворотнюк.

Секретаря Вірочку, яку в оригінальній картині грала Лія Ахеджакова, в рімейку замінили на метросексуала Вадика, роль якого виконав Павло Воля. Крім цього в картині взяли участь Іван Охлобистін, Аліка Смєхова, Тигран Кеосаян, Тимур Родрігес, Віктор Васильєв і Дмитро Хрустальов. Режисером фільму, вихід якого запланований на 17 лютого 2011 року, виступає Сарік Андреасян.

Примітно, що в рамках фестивалю було показано 30 хвилинний уривок вже готового фільму. За словами продюсерів картини, публіка прихильно сприйняла фільм. «Успіх безумовний! Зал сміявся, аплодував, після однієї з романтичних сцен навіть кричали «браво». Кожна поява на екрані Вадика і Анатолія Новосельцева викликало загальні веселощі», - наводяться в прес-релізі слова продюсера фільму Георгія Малкова.

Нагадаємо, що зйомки картини завершилися в липні 2010 року, проте, представники «Леополіс» до теперішнього часу зберігали в таємниці імена акторів і режисера. «Ми вирішили так діяти, щоб уникнути передчасних суджень про проект, інтерес до якого зі зрозумілих причин високий. Ми хочемо, щоб всі дискусії йшли саме навколо нової картини, а не навколо самої ідеї зробити рімейк легендарного фільму», - заявляв «Бюлетню кінопрокатника» Малков.

Сюжет фільму «Службовий роман. Наш час» представляє собою «переосмислення п'єси» Ельдара Рязанова і Еміля Брагінського «Сослуживцы», яка служила основою і для класичної картини 1977 року. Згідно з офіційним прес-релізом, дія нової картини буде відбуватися не тільки в Москві, а й у «офісах хмарочосів Дубая».
Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1374 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: