rss · Субота, 24.10.2020, 20:42

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

04.08.2011 01:22

Павло Дуров продав акції ВКонтакті

На момент заснування "ВКонтакті" творцеві сайту Павлу Дурову належало 20% акцій, а інші - його діловим партнерам, що надали проекту початкове фінансування. Найбільший пакет - 60% акцій - був у В'ячеслава Мірілашвілі, сина відомого пітерського бізнесмена, співвласника групи "Конті" Михайла Мірілашвілі. Ще по 10% були у Льва Левієва та Михайла Мірілашвілі-старшого, діда В'ячеслава.

За даними зі звіту JPMorgan, які наводить газета "Ведомости", на даний момент 39,99% "ВКонтакте" належить холдингу Mail.Ru Group, сім'ї Мірілашвілі 40%, у Левієва - 8%, а у Дурова - 12%. Джерело видання, близьке до "ВКонтакті", наводить трохи інші цифри - у Мірілашвілі 42% акцій соцмережі, а у Левієва - 6%.

Виходячи з цих даних, стає ясно, що Павло Дуров продав значну частину свого пакета - близько 8% - Mail.Ru Group. Дійсно, холдинг в липні повідомив про реалізацію опціону на покупку 7,44% акцій соцмережі за 111,7 мільйона доларів.

У тому що відбулося ще екстравагантніше виглядає недавній вчинок гендиректора "ВКонтакті". Незабаром після підписання документів, за якими він мав отримати від Mail.Ru Group дев'ятизначну суму, Павло Дуров опублікував у Мережі своє фото, на якому робить непристойний жест. Фото було позначено як "офіційна відповідь треш-холдингу Mail.ru на його чергові потуги поглинути ВКонтакті".

Чутки про те, що найбільший російський інтернет-холдинг Mail.Ru Group в майбутньому хотів би бачити замість цілком належать йому "Однокласників" і частково контрольованого "ВКонтакте" єдину соціальну мережу, ходять вже давно. Глава холдингу Дмитро Гришин навіть згадував про це на конференції "РИФ-2011", проте потім з'ясувалося, що журналісти його неправильно зрозуміли.

Акціонери-засновники "ВКонтакте" публічно заявляють, що поступатися контролем не мають наміру. "Контрольний пакет ВКонтакте належить її засновникам. Планів змінювати поточне положення справ не існує. Чутки про те, що Mail.ru Group знаходиться в процесі переговорів про покупку компанії ВКонтакті, не відповідають дійсності", - стверджував Дуров на початку березня. Він додав, що плани по інтеграції сервісів між "ВКонтакте" і проектами Mail.Ru Group також відсутні.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1748 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 13:37, 05.08.2011 • url Матеріал
Мабуть добре притиснули хлопця, якщо продав таку частину акцій.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: