rss · Середа, 23.09.2020, 22:00

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

26.11.2010 16:33

Патентне бюро США дозволило Facebook запатентувати слово Face

Офіційний дозвіл вже було вислано керівництву компанії, якій протягом наступних трьох місяців необхідно внести оплату, після чого інформація про реєстрацію торгової марки буде опублікована в офіційному віснику USPTO.

Facebook планує використовувати торговельну марку Face з метою надання послуг електрозв'язку, проведення чатів, оголошень для передачі повідомлень серед комп'ютерних користувачів, проте яким чином компанія буде здійснювати свою діяльність, поки не повідомляється.

На сьогоднішній день рішення патентного бюро викликало спірну реакцію в суспільстві, оскільки в США вперше патентується слово, яке настільки часто вживається в повсякденному житті.

Експерти відзначають, що на даний момент невідомо, як і в яких випадках, керівництво соціальної мережі буде розмежовувати свою повну назву Facebook і використовувати просто слово Face.

Нагадаємо, що соціальна мережа Facebook продовжує завойовувати простори Всесвітньої Мережі Інтернет. Так 19 листопада повідомлялося, що сайт MySpace інтегрувався в Facebook, а кількома днями раніше творець Facebook Марк Цукерберг провів у Сан-Франциско презентацію нового поштового сервісу компанії.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1370 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 17:15, 26.11.2010 • url Матеріал
а молоденький то який... baby
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: