rss · Четвер, 18.10.2018, 14:45

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

03.05.2011 01:07

П'ять кращих твіттерів, які ведуть не люди


П'ять кращих твіттерів, які ведуть не люди

Багато хто використовує твіттер для автоматичної трансляції інформації (автомобіль, ваги, тренажер, гаманець, онлайн-банкінг), різної статистики (фондовий ринок, курси валют і т.д.). Це дуже корисні канали. Але є й «творчі» роботи, які не приносять ніякої користі і лише змусять посміхнутися: пропоную п'ятірку найцікавіших.

@TweetingSeat: лавка в Ботанічному саду міста Данді (Шотландія) оживає кожен раз, коли на неї хтось сідає. Вона автоматично робить фотографію і відправляє в твіттер.

Зрозуміло, на лавці є попередження для громадян. Тим не менш, вийшла гарна демонстрація технологій стеження. Адже в інших місцях така ж камера із сенсором може працювати і без попередження.

@Hungry_birds: латвійський артист Вольдемар Дудум кладе на балконі клавіатуру з шматочками шпику - ласощами для голодуючих синиць. Пташки клюють сало, стукають дзьобами по клавіатурі і відправляють повідомлення в твіттер. «Ви можете подумати, що це нерозумно, - говорить Вольдемар, - але якщо ви почитаєте, що інші люди іноді пишуть у твіттер, то я думаю, повідомлення синиць цілком нормальні».

Збоченець ще й знімає це на відео.

@Mytoster: тостерові і кавоварці завжди було що сказати людям, ці пристрої одними з перших підключилися до інтернету, а тепер освоїли і твіттер. Один хакер обладнав кришку тостера сенсором, який через контролер ioBridge, підключений до комп'ютера, автоматично повідомляє в твіттер, коли він включається і відключається.

Аналогічним чином тямущий хакер збирається підключити до Твіттеру інші об'єкти в будинку. Наприклад, двері до своєї кімнати, так що він завжди отримує в твіттер повідомлення, якщо хтось зайшов.

@Pothos: рослини теж щось відчувають. Сенсори на платі Arduino заміряють вологість грунту, і рослина буде говорити в твіттер, коли вона «хоче пити», а якщо полити, то скаже дякую.

Ботаніки-комерсанти продають девайси по $100, так що ви можете підключити до блогосфери улюблену квіточку.

@Towerbridge: міст без почуття гумору. Багато людей думають, що мости дурні й мовчазні. Це далеко не так! Принаймні, найрозумніший у світі Тауерський міст педантично повідомляє, коли він відкривається і закривається, коли під ним проходить корабель, і куди він прямує (в сенсі, вгору або вниз за течією).

Якщо на адресу мосту лунають критичні зауваження від читачів, то він чемно відповідає їм у твіттер.


Доречі у нашого сайту теж є своя сторінка в твіттері - Червоне — в twitter!

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 955 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 10:46, 03.05.2011 • url
клас! через твітер вперше фотку побачив :) http://chervone.com/photo/tramplin_dlja_stribkiv_u_vodu/3-0-1703
avatar
2
2 Shooler • 13:54, 03.05.2011 • url
Прикольно. Сучасні технології і ідеї вносять свої корективи в звички людей і не тільки. Одразу ж згадується такий анекдот:
2015 рік, зустрічаються два друзі, вітаються.
- як справи?
- добре, подробиці можеш почитати на моєму блозі... B)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: