rss · Середа, 19.12.2018, 00:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

13.11.2011 14:19

Освітяни Житомирщини визначили нові завдання

На колегії підбивалися підсумки роботи та визначалися нові завдання для працівників освіти області. Колегія управління освіти і науки облдержадміністрації відзначила позитивну динаміку розвитку освітньої галузі області. Це і відновлення роботи дошкільних закладів, і забезпечення шкіл Житомирщини комп'ютерною технікою, і організація перевезення учнів та інші зміни, які відбулися в освітній галузі за останній рік. 

Олександр Пастовенський - начальник управління освіти і науки ОДА: «Ми донесемо рішення з»їзду до керівників освітянських структур».

Засідання колегії відбулося в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, адже це один із найкращих центрів позашкільної освіти, в якому діти змістовно проводять свій вільний час. Така зайнятість школярів є вкрай важливою, адже область має місце зростання рівня учнівської злочинності у півтора рази у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

На колегії проаналізовано результати моніторингу якості освіти у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах області та визначено завдання щодо організованого проведення у 2012 році оздоровлення та відпочинку дітей.

Автор О.Ковальчук

tvradiozt.com.uaКатегорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1202 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 20:51, 13.11.2011 • url
діти - наші квіти... суєциди... псигологи... менше дітям пакімонів потрібно показувати батькам... hataskrayu baby
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.201.244.140
Браузер:

Cайт живе: