rss · Субота, 26.09.2020, 13:57

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

21.10.2010 02:06

Осінні мотиви.

Я, як завжди, мотався по місту по своїх справах. І ось проходячи мимо чийогось припаркованого авто, я звернув увагу на те, що осінь дбайливо прикрасила цей транспортний засіб, немов прохаючи звернути на неї увагу.

Я зупинився і подумав, що я, точно такий же власник авто, кожного ранку сідаю за кермо і цілий день кручусь в надії вирішити ті чи інші питання. І я, як і цей власник чи може власниця, також навіть незадумуючись згортаю зі скла гарне і неповторне листя і мчу по пожовклому і опалому листі. 

І саме в цю хвилину мені згадався найкращий наш Червоненський осінній парк з великою кількістю найрізноманітнійшого листя всіх кольорів. Мені дуже захотілося просто прогулятися гарним осіннім днем разом із своєю дружиною по такому осінньому парку, просто помріяти і поспілкуватися. 

Я певен, що в найближчі вихідні саме так і зроблю. Справи ніколи не скінчаться, а мені хочеться, щоб ця осінь мені запам"яталася саме чарівною, приємною і романтичною. 

Надіюся, що власник цього авто також за просто листям зможе побачити щось більше, зможе зрозуміти натяк осені і хоч трішки часу присвятити не справам, а саме осені, своїм рідним чи близьким людям.

Час невблаганно проходить і кожен день нам дарує неповторні миті саме нашого життя. Бажаю всім проводити час так, щоб потім приємно його було згадати.

Всім успіхів і не гайте чудових і сонячних днів.


Спеціально для www.chervone.com

Shooler


Категорія: Один день - одне фото · Переглядів: 1737 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 mr_smith • 23:20, 21.10.2010 • url Матеріал
Думаю в Червоненському парку ще є гарні дерева з багряним листям. Головне аби дерева до найближчих вихідних їх не скинули.
avatar
1
2 BACS • 23:31, 21.10.2010 • url Матеріал
САНЯ! ну ти просто ДОКА пера! ти мене просто убив наповал цією статею! ти просто красавчик :) просто сів і написав таке. бомба. міг би поставив би 10 плюсів до репутації... а так мушу тільки 1 поставити ):):) і тобі ж самого гарного всього! ^_^ auuuu ^_^
avatar
3
3 Shooler • 00:08, 22.10.2010 • url Матеріал
Дякую щиро.
Іноді пробую щось таке зробити і тільки тоді в мене получається гарно, коли я, коли щось пишу, уявляю як на це будуть реагувати люди, конкретно кому це посилання призначено.
Я надіявся, що вам сподобається - а для мене це найкращий поштовх і натхнення робити щось подібне для вас. glasses
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.105.97
Браузер:

Cайт живе: