rss · Вівторок, 20.10.2020, 05:54

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

27.12.2012 18:04

Опа Хюндайстайл!

Пасажири швидкого поїзду Хюндай, який прямував за маршрутом м. Донецьк – м. Київ, і як завжди зламався, щоб хоч якось зігрітися і показати справжню картину розрекламованих потягів, до речі квитки на які значно дорожчі ніж на звичайні потяги, зняли справжній кліп. Постійні поломки поїздів Хюндай вже не лякають пасажирів, а тільки веселять. 

Нажаль, корейські поїзди не витримали випробування і як почали ламатися ледь не з першого дня свого перебування в Україні, так і не перестають нормально працювати і до цього часу. В зв’язку з чим багато пасажирів не тільки не можуть вчасно добратися до місць свого прямування, а ще й вимушені взимку по декілька годин мерзнути без тепла. Обіцяні комфорт та швидкість, які обіцяли при купівлі чудо-потягів, насправді виявилися все таки недосяжними. 

Відомо, що станом на 28.12.2012р. всі нові, комфортні та чудові поїзди Хюндай зняті з маршрутів на період новорічних свят. Напевно вони, як поважаючі себе іноземці, потяги пішли на новорічні канікули, в всю роботу по перевезенню пасажирів за них зроблять вже провірені часом вітчизняні потяги, яким не страшні ні сніг, ні дощ, ні сонце, ні вітер, ні стан колій.

Слід нагадати, що на сьогодні просторами України курсує 10 поїздів Хюндай, кожен вартістю майже 30,0 млн. дол. Тобто 300,0 млн. дол., які могли отримати вітчизняні підприємства і наші працівники, зібрані у вигляді податків з тих же самих працівників та підприємтсв, довгою зеленою доріжкою дружненько пішли працювати за кордон.

Shooler
Спеціально для chervone.com
28.12.2012р.


Категорія: Новини України · Переглядів: 1079 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: