rss · Четвер, 18.10.2018, 19:07

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

15.01.2014 02:54

Охлобистін пішов з посади креативного директора «Євросєті»


Охлобистін пішов з посади креативного директора «Євросєті»

Схоже, епопея з війною між правозахисниками та Іваном Охлобистіним близька до завершення - він пішов з посади креативного директора «Євросєті» за власним бажанням. До слова, це поки єдиний гучний наслідок провокаційних заяв актора - повідомлення про те, що Apple розірвала контракт з «Євросєті», виявилися брехнею.

«З урахуванням безперервних погроз, провокацій і образ з боку содомітів стосовно моїх друзів, партнерів та їх сімей, я все-таки наполіг на своєму звільненні з поста креативного директора «Євросєті». Близькі мені люди не повинні постраждати від моєї громадської позиції, від якої я ніколи не відмовлюся. Содом і Гоморра повинні бути знищені!»

І. Охлобистін

Раніше керівництво рітейлера заявило, що звільняти Охлобистіна не буде, поки той не закликає до погромів. Тепер воно стверджує, що Іван Іванович склав свої повноваження на користь громадської діяльності (очевидно, зустрічей з шанувальниками) і отримає непоганий куш.

А.Маліс: «Ми з жалем повідомляємо, що Іван Охлобистін прийняв категоричне рішення покинути пост креативного директора «Євросєті», для того щоб займатися громадською діяльністю. Ми розуміємо і поважаємо його позицію. Крім того, Іван отримає спеціальний вихідний бонус. Бажаємо Івану удачі та успіхів у його діяльності».

Забавно, що і Охлобистін, і сама «Євросєть» спілкуються з публікою за допомогою сервісу Twitlonger, яким керує відкритий бісексуал.

Через пару годин після своєї відставки Охлобистін вже знайшов нову роботу - він став креативним директором одежної марки Baon.

За словами Ярошенко (власника компанії) , переговори з Охлобистіним були розпочаті після його висловлювань про необхідність повернення кримінальної статті за мужоложство. «Охлобистін найбільше відповідає нашій цільовій аудиторії, цінностям нашого бренду - сімейність, православ'я, і в тому числі те, за що він зараз бореться», - заявив Ярошенко. Суму контракту з актором він не назвав.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 964 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: