rss · Понеділок, 26.10.2020, 11:04

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

03.06.2011 01:20

Однокласники дозволили користувачам завантажувати музику

Соціальна мережа "Однокласники" почала тестування власного музичного сервісу. Цю інформацію підтвердили в прес-службі "Однокласників".

З 1 червня сервіс в бета-версії доступний 10 відсоткам аудиторії соцмережі, протягом місяця планується розширити його охоплення до 100 відсотків. Користувачі можуть завантажувати контент на сайт самостійно, проте перед завантаженням вони отримують попередження про те, що додані звукові файли не повинні порушувати нічиї права. Незаконний контент буде віддалятися адміністрацією за першим зверненням правовласників.

Більш того, "Однокласники" ведуть переговори про укладення угод з найбільшими музичними видавцями, зокрема з SBA/Gala Records, що представляє в Росії компанію EMI, а також з Universal. Переговори з цими двома лейблами проходять досить успішно, проте про підписання будь-яких угод поки не повідомляється. Також невідомо, чи схвалюють ініціативу "Однокласників" два інших "Мейджора" - Sony і Warner.

У майбутньому Mail.ru Group, що володіє "Однокласниками", планує організувати музичний сервіс за зразком сайту Spotify, що надає користувачам безкоштовний доступ до базової частини контенту і що пропонує їм низку додаткових платних послуг. Можливо, що користувачам "класної музики" буде запропонований безкоштовний доступ до певної кількості годин музики, а за безлімітний варіант їм доведеться платити.

Найбільш популярним онлайн-сервісом для прослуховування музики в Рунеті є архів соціальної мережі "Вконтакті", проте він неодноразово викликав претензії правовласників. У січні 2011 року фірма грамзапису "Нікітін" (російський представник Warner Music) подала позов до одного з користувачів "ВКонтакті" за незаконне завантаження в інтернет фонограм, що належать лейблу. Проти молодої людини було порушено кримінальну справу.

З 2009 року в Рунеті функціонує також безкоштовний легальний сервіс "Яндекс.Музика". Контент для нього надають правовласники, можливості завантажувати власні треки у користувачів немає.

"Однокласники" є другою за популярністю соціальною мережею в СНГ. За даними TNS, навесні 2011 року сайт відвідували більше 18 мільйонів чоловік щомісячно.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1409 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 01:23, 03.06.2011 • url Матеріал
Хто в десятці?
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: