rss · Неділя, 16.12.2018, 13:43

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

31.05.2010 18:23

Одланьєр Соліс кинув виклик Віталію Кличку.

Чемпіон Олімпіади-2004 та багаторазовий чемпіон світу в любителях - 30-річний кубинський боксер Одланьєр Соліс - повинен зустрітися з Миколою Валуєвим. Переможець цього бою стане обов'язковим претендентом на чемпіонський пояс за версією WBC, який належить Віталію Кличко. Проте переговори кубинця і росіянина зайшли в глухий кут. І Соліс кинув виклик українцеві:

- Я готовий до бою з Кличком! Як і більшість американців, я не стежу за поєдинками Віталія. Але я почув, що минулої суботи він знову бився ганебно. Я не розумію, чому нібито кращий боксер в світі вибирає настільки паршиву опозицію, як цей польський хлопець, про якого я ніколи не чув. Ця нісенітниця має припинитися! Віталій, припиніть блазнювати і бийтеся зі мною замість тих дуп, з якими ви були в рингу недавно! 

- Віталій, припиніть думати про Валуєва або Хея. Валуєв програв Хею і Чагаєву, повинен був програти і Холіфілду. Він не перебуває у вашій лізі. Він реально оцінює свої можливості і не хоче битися зі мною. Немає ніякого сенсу битися з ним. А у Хея був шанс дістати вас і вашого брата, і він ним не скористався. До того ж, я вже побив його в аматорах. Я - єдиний, що залишився, противник. І я обіцяю вам, що після нашого бою ви зможете сконцентруватися на своїй політичній кар'єрі. Я заберу ваш пояс і видалю вас, мого друга. Якщо ви не вірите мені - приїжджайте і доведіть протилежне!

- Мені здається, що всі хлопці, які виходять на ринг проти будь-якого з Кличків, або застигають від поваги, або просто не досить гарні, щоб кидати виклик чемпіонам. Я єдиний гідний претендент

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1324 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 18:28, 31.05.2010 • url
Правду каже, що потрібен кращий суперник, бій з Сосновським дуже нудний був.
А от щодо того що не дивився він бій Кличка бреше, бо судячи з цієї фрази
Quote
або застигають від поваги, або просто не досить гарні
він добре все бачив, бо саме так і було.
avatar
1
2 BACS • 10:03, 01.06.2010 • url
ще одне потворисько, Яке ляже в 8 раунді stena .. .:)
якщо йому дадуть такий шанс... :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.228.41.66
Браузер:

Cайт живе: