rss · Середа, 30.09.2020, 18:25

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

23.10.2010 01:45

Один день - одне фото. Ярмаровщина.

Сьогодні в поле мого зору потрапив ось такий кадр.

Всі вже давно чули, що опозиція пікетує ЦВК. Щоб менше привертало увагу таке дійство, влада вирішила це питання оригінальним способом - відгородила пікетувальників від проїжджої частини і влаштувала так званий ярмарок. Ну прямо як Сорочинський. Збоку навіть і гарно виглядає - пісні, пляски, щось продають і купують. Мені знайомі говорили, що ціни там дууууже низькі. Напевно таки чиновники із ЦВК не так багато заробляють, щоб купувати харчі в супермаркетах, і, до того ж всього, дуже зайняті працівники. От влада і подбала, щоб чиновник відпрацював день, скупився на недорогому ярмарку і бігом додому відпочивати. Ну дійсно таки - влада для людей!.

Ну ще цим ярмарком можуть скористатися роботяги із новобудов на Печерську (на фото видно нові будинки). Там робочий класс також зовсім не має часу бігати по магазинам і базарам, а може в тих жителів і нема з чим бігати?

Ярмарок вже працює довгенько, а ярмарки, як правило, відбуваються тільки на вихідні дні. І чому саме ярмарок? Це звичайний собі базар і нічого більшого. Да і взагалі я не розумію навіщо в Києві влаштовувати так звані ярмарки? Це раніше в часи застою такі гуляння потрібні були. А сьогодні в будь-якому супермаркеті чи великому базарі можна купити все те, що пропонують такі ярмарки і часто за менші кошти.

А там все весело, цілий день гуркіт, пісні і пляски! От тільки в мене одне питання виникає - а за чиї кошти все це відбувається. Ми всі не маленькі діти і в доброго дідуся вже чомусь не віриться. Скільки ж потрібно заплатити тим щирим українцям, які цілий день розвеселяють публіку? І ще скажу вам по секрету, якщо взяти ринкові ціни, то розміщення такого ярмарку біля ЦВК майже в центрі Києва навіть на один день буде ой як недешево!

Отож напрошується висновок - весь цей обман оплачується з бюджету, тобто за наш з вами рахунок!

Мені ж здається, що влада робить з мене і мільйонів таких як я просто дурника, беручи в мене ж в кармані кошти, та ще й хоче, щоб я дуже дякував за видовище подароване мені за мої ж кошти.

Якось зовсім не весело мені від нещирих пісень і такого дешевого ярмарку...

Спеціально для www.chervone.com
Shooler


Категорія: Один день - одне фото · Переглядів: 1491 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
2
1 mr_smith • 02:59, 23.10.2010 • url Матеріал
Типу дуже хитрі, за ширму ховають. Ну от рівняють всіх за рівнем свого інтелекту...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.51.33
Браузер:

Cайт живе: