rss · Неділя, 20.09.2020, 13:49

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

12.06.2013 22:36

Обшук Українського Гарантійного агенства: WebMoney працюватимуть у нормальному режимі


Обшук Українського Гарантійного агенства: WebMoney працюватимуть у нормальному режимі

У вівторок, 11 червня в офісі Гаранта титульних знаків WMU - Українського Гарантійного Агенства, було проведено обшук із залученням силових структур. В результаті було вилучено комп'ютерну техніку та, як стверджують деякі джерела, заарештовані деякі рахунки компаній, пов'язаних з WebMoney в Україні.

Багато користувачів системи вебмані запанікували - що буде далі, і що робити вже сьогодні? Не варто панікувати і намагатися позбутися вмісту гаманців. WebMoney в Україні працюють за прозорою юридичною моделлю, і вкрай сумнівно, що компанію, що працює, дотримуючись вимог законодавства, зможуть так просто закрити. Більше того, WMU - всього лише один з титульних знаків, які перебувають під юрисдикцією України, а сама технічна модель системи WebMoney Transfer влаштована так, що Гаранти лише забезпечують випуск та викуп своїх прав вимоги. Безпосередньо урахуванням платежів в Системі займаються зовсім інші компанії, і вкрай малоймовірно їх знаходження, як і їх серверів, в Україні.

Що ж загрожує власникам WMU у найгіршому (і вкрай малоймовірному) випадку - закриття УГА?

 Згадаймо ситуацію з WMY - еквівалентом узбецьких торб. Ці знаки так і не стали популярні внаслідок деяких факторів, і 5 березня 2010 року у зв'язку з ліквідацією ТОВ "TILLO-GARANT" - гаранта WMY їх обіг було призупинено. Тим не менш, всі користувачі змогли вільно обміняти їх на біржі вебмані на інші типи знаків, Система WebMoney Transfer забезпечила необхідні обсяги зустрічних заявок.

Тому не слід стрімко намагатися позбутися вебмані в будь-якому вигляді, а просто дочекатися, поки паніка вщухне і користуватися Системою далі.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1341 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 23:11, 12.06.2013 • url Матеріал
https://www.facebook.com/webmoney.ua?ref=stream&hc_location=stream

Цитата (Заявление WebMoney.ua)
11 июня 2013 года в киевский офис WebMoney.ua прибыла группа людей в штатском, назвавшаяся сотрудниками Министерства доходов и сборов. По их версии, они прибыли с внеплановой проверкой. В результате их действий были изъяты компьютеры, тестовое оборудование и личные вещи сотрудников офиса. В настоящее время система работает. Правозащитники и юристы в данный момент выясняют причины проверки, которая проводилась с нарушением.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.3.228.47
Браузер:

Cайт живе: