rss · Вівторок, 29.09.2020, 06:04

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

07.08.2011 18:30

Нову процедуру оформлення ДТП українські страховики запустять у жовтні

Процедура прийняття і вступу в силу цього рішення (оформлення СК ДТП за участю застрахованих транспортних засобів при відсутності потерпілих) передбачає оприлюднення Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг її проекту (про застосування даної процедури), затвердження та внесення на реєстрацію в Міністерство юстиції, і, нарешті, опублікування. Тому можна прогнозувати, що рішення може вступити в силу на початку жовтня.

На засіданні 28 липня Держфінпослуг відхилила пропозицію Моторно-транспортного страхового бюро щодо встановлення максимального розміру страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення СК ДТП за участю застрахованих транспортних засобів при відсутності потерпілих, на рівні 50 тис. гривень , що, на його думку, дало б можливість врегулювати близько 2/3 таких страхових випадків.

При цьому встановлення максимального розміру страхової виплати є обов'язковою умовою вступу в силу цього рішення.

У той же час Держфінпослуг запропонувала встановити максимальний розмір страхової виплати, яка б забезпечила врегулювання 90% страхових випадків.

На думку спеціалістів, врегулювання страхових випадків без виклику представників Державної автомобільної інспеціі є досить складним і введення даного механізму з таким високим максимальним розміром страхової виплати може привести до підвищення рівня страхового шахрайства та збільшення вартості страхових полісів.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада надала СК повноваження з оформлення ДТП за участю застрахованих транспортних засобів, у яких не було травмованих і загиблих.

Передбачається, що даний закон набирає чинності з 18 вересня.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1141 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 18:36, 08.08.2011 • url Матеріал
Те що у нас таке рішення викличе массу шахрайств та порушень, як з боку власників авто так і з боку СК не маю сумнівів.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: