rss · Неділя, 20.09.2020, 12:57

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

03.06.2011 14:56

Нововведення ВКонтакті - інвайти, кредитки та інше

ВКонтакті - найпопулярніша соціальна мережа в СНД, і дуже багато користувачів вже давно зареєстрували себе в ній.

Але що робити, якщо ви випадково забули пароль або хочете зареєструватися в цій популярній соцмережі вперше?

Раніше реєстрація в ВКонтакті була простою - не потрібно нічого, крім адреси електронної пошти та пароля. Але з 15 лютого 2011 вільна реєстрація була закрита і тепер реєстрація проходить з допомогою інвайтів або запрошень.

Як зареєструватися ВКонтакте швидко і абсолютно безкоштовно?

Крок 1. Отримуємо запрошення

Перш за все потрібно попросити у знайомого чи товариша запрошення з ВКонтакті. Для цього він повинен на своїй сторінці в правому верхньому кутку натиснути на кнопку "Запросити".

З'явиться вікно з формою заповнення. Необхідно вказати точні дані, які будуть враховуватися при реєстрації. Допускаються тільки справжні дані, тому як всі сторінки з недостовірною інформацією з часом видаляють. При цьому можете попросити друга або знайомого ввести додаткові дані - це допоможе вам заощадити час при заповненні інформації про себе.

Обов'язково треба вказати номер, на який будуть скинуті дані, адже без нього ви не зможете зареєструватися.

Після заповнення можна сміливо натиснути кнопку "Вислати запрошення". Не варто турбуватися про вартість SMS, тому що всі гроші за розсилку бере на себе ВКонтакті. Після відправлення SMS на телефон товариша пришлють 8-значний код підтвердження, який він має ввести в з'явилося поле для підтвердження запрошення.

Крок 2. Реєструємося в ВКонтакте

Після успішного введення 8-значного коду вашого товариша в поле підтвердження інвайту, вам на телефон прийде SMS з логіном та паролем. Логіном є ваш номер телефону, а пароль - випадковим чином згенерований набір символів.

Введіть логін та пароль у поле авторизації і натисніть "Увійти". Вітаємо! Тепер ви зареєстровані у ВКонтакті.

Крок 3. Забезпечуємо безпеку

Після авторизації бажано в налаштуваннях поміняти логін на адресу вашої електронної пошти та змінити виданий пароль на інший, який знаєте тільки ви. Для цього виберіть кнопку "Мої налаштування" у лівому меню сторінки.

Заповнивши або змінивши інформацію в полях сторінки, що відкрилася, ви зможете змінити свої пароль, ім'я, адресу електронної пошти і забезпечити приватність, захистивши сторінку від небажаних відвідувачів. До речі, відновити забутий пароль тепер набагато простіше, тому що його ВКонтакті висилає не тільки на ваш e-mail, але і на ваш номер телефону, що дуже зручно.

Українці тепер можуть прив'язувати банківську картку до облікового запису ВКонтакті

Соціальна мережа Вконтакті також дозволила своїм користувачам прив'язувати дані банківської картки до платежів усередині мережі. У результаті користувачам не потрібно вводити дані своєї карти при здійсненні кожного платежу. Вся інформація заповнюється автоматично після одноразової прив'язки карти до облікового запису.

При поповненні балансу картою користувач виплачує комісію в розмірі 1,9%, яку забирає банк. Всього понад 53 000 чоловік щомісяця здійснюють будь-які операції у «ВКонтакті» за допомогою пластикових карт. За останній тиждень, використовуючи нову можливість соціальної мережі, до своїх облікових записів пластикові карти прив'язали більше 7 000 осіб. Як повідомили в прес-службі компанії, нова можливість так само стала доступною і для українців.

«На сьогоднішній день це один з самих вигідних способів поповнення рахунку у ВКонтакті. Користувачі вводять гроші для купівлі голосів, що використовуються в додатках і подарунки, оплати реклами та придбання товарів в інтернет-магазинах, які підключилися до платіжної системи ВКонтакті», - говорить заступник генерального директора «В Контакті»Ілля Перекопський.

Крім того в травні було додано ще багато нововведень:

Мультидіалоги ВКонтакті

Тепер можна вести бесіди з декількома учасниками одночасно. Для цього досить вибрати кілька співрозмовників при створенні нового повідомлення у режимі діалогів.

Документи та файли в особистих повідомленнях

З цього місяця для пересилки файлів Вам не потрібен e-mail. Тепер до особистих повідомлень і статусах можна прикріплювати будь-які документи розміром до 200 Mb у форматах. Doc,. Pdf,. Psd і десятках інших.

Обговорення стало зрічнішим

Розділ обговорень у групах став більш приємним для читання. При виведенні багатосторінкових дискусій ми об'єднали переваги класичного перегляду і нескінченної прокрутки діалогу.

Фотографії стали якіснішими

Всі фотографії стали ще якіснішими і ближче до оригіналу, так як було впроваджено новий алгоритм обробки зображень. При цьому завантаження стало швидшим.

Рекомендації аудіозаписів

Сервіс працює на основі Вашого списку аудіозаписів і переваг мільйонів інших користувачів. До речі, його творці в травні завоювали золоту медаль на всесвітньому чемпіонаті з програмування.

Теги в статусах

У статусі Ви можете ввести гратки і будь-яку комбінацію латинських букв, наприклад, #pogoda або #fml. Такі поєднання - хештеги - стають посиланнями на пошук по всіх статусах ВКонтакті.

Також нагадаємо, що сайт смт Червоне має свою сторінку Вконтакті

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1616 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 14:58, 03.06.2011 • url Матеріал
Вконтакті стає зручнішим.
avatar
2
2 el_Chupacabra • 17:27, 03.06.2011 • url Матеріал
no comment
avatar
2
3 mr_smith • 17:36, 03.06.2011 • url Матеріал
Чого? По суті давай. :D
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.3.228.47
Браузер:

Cайт живе: