rss · Середа, 28.10.2020, 23:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

01.06.2013 03:04

Нові версії Opera будуть виходити частіше, ніж раніше


Нові версії Opera будуть виходити частіше, ніж раніше

Розробники з Opera Software повідомили про плановий перехід на новий графік випуску оновлень для свого флагманського продукту - безкоштовного браузера Opera. Згідно з офіційною заявою, свіжі збірки будуть виходити частіше, ніж раніше, а для їх розповсюдження будуть використовуватися три окремих канали.

Канал Opera Developer, орієнтований на розробників, буде представляти собою еквівалент «Chrome Dev Channel» і «Firefox Aurora». Саме тут творці web-додатків і найбільш нетерплячі користувачі зможуть ознайомитися з найменш стабільними збірками продукту і тими нововведеннями, які будуть представлені широкій аудиторії в досить віддаленому майбутньому. Для поширення бета-версій, позбавлених від більшості виявлених «багів», використовуватиметься канал «Opera Next». Нарешті, фінальні збірки браузера, орієнтовані на масову аудиторію, будуть поширюватися по каналу Opera Channel.

Новий графік випуску оновлень поки ще не був затверджений, однак можна згадати, що нові версії Chrome виходять кожні шість тижнів. Того ж графіка дотримуються і творці Firefox. З урахуванням того факту, що нова Opera, також як і Chrome створюється на базі відкритого проекту Chromium, можна з великою часткою ймовірності припустити, що продукт норвезьких розробників буде оновлюватися з тією ж регулярністю.

Творці Opera також пообіцяли, що в майбутніх релізах будуть реалізовані деякі затребувані функції, які до теперішнього моменту не були перенесені в нову версію браузера. У першу чергу мова йде про підтримку механізму синхронізації «Opera Link», візуальних «тем» і геолокаційні сервіси. Користувачам також буде запропоновано цілий набір цікавих нововведень, отриманих при переході на новий движок.

Незважаючи на те, що більшість прихильників «старої» Opera розкритикували нову версію, можливо зміни підуть браузеру на користь. Opera Next 15 відрізняється від попередніх версій помітно збыльшеною продуктивністю, а також розширеною підтримкою сучасних веб-технологій і стандартів. Не виключено, що в осяжному майбутньому Opera перетвориться на поліпшену версію Chrome, самого популярного браузера в світі.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 927 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: