rss · Неділя, 01.11.2020, 01:37

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

27.11.2011 01:26

Нові методи оцінки доходу матерів-одиначок — з 1 грудня їх можуть лишити без соц-допомоги

З 1 грудня уряд по всіх областях почне експеримент "Непрямі методи оцінки доходів громадян". Будуть перевіряти матерів-одиначок, які претендують на соціальну допомогу. Про їх доходи інспектори управлінь праці та соціального захисту будуть розпитувати сусідів.

Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будівельних матеріалів.

Також інспектори будуть цікавитися наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин і отриманням грошових переказів з-за кордону.

Нові методи оцінки доходу матерів-одиначок, швидше за все, викличуть нову хвилю народного обурення і протестів в Україну. Таку думку висловила старший юрист LCF Law Group Олена Волянська.

Ініціатива уряду, спрямована на зменшення бюджетних виплат тільки за рахунок соціально незахищених осіб без введення адекватних механізмів щодо чиновників, порушуючи принципи соціальної справедливості, вважає експерт.

"В уряді стверджують, що мета експерименту - спрямованість соцвиплат найбільш нужденним і раціональне використання коштів держбюджету, - говорить юрист. - Незважаючи на те, що розвинені країни світу давно використовують різні методи оцінки доходу, в Україну зазначені новації, швидше за все, справедливо викличуть нову хвилю обурення і протестів".

На думку експерта, в умовах надзвичайно низьких соцстандартів життя, скорочення кількості пільговиків з числа соціально-незабезпечених є невчасною і досить непослідовною ініціативою.

"Міжнародна практика свідчить, що такі методи повинні пропорційно застосовуватися до всіх категорій осіб, які отримують виплати чи пільги за рахунок бюджету. І в першу чергу до посадових осіб органів влади.

Наділені повноваженнями українські чиновники, що мають доступ до бюджетних коштів і влади, зараз декларують свої доходи, проте часто ця процедура перетворюється на формальність", - відзначає Олена Волянська.

Таким чином, підсумовує юрист, ініціативи уряду, спрямовані на зменшення бюджетних виплат тільки за рахунок соціально незахищених осіб, порушуючи принципи соціальної справедливості, а також, ймовірно, не забезпечать досягнення задекларованої мети.

Категорія: Новини України · Переглядів: 2011 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 dyak • 11:21, 28.11.2011 • url Матеріал
Підтримав би цей підхід, якби його перевірили на президенті та інших держслужбовцях для перевірки правильності заповнення декларації про доходи. В умовах коли президент хоче мати недоторканість свого особистого життя держава не має права контролювати особисте життя матерів одиночок
avatar
2
2 Shooler • 00:13, 29.11.2011 • url Матеріал
Стид і позор державному чиновнику, який виглядає із вікна дорогущого авто і думає як забрати пару грн у одинокої матері...
А завтра скажуть що і пенсія вам зовсім непотрібна, тому що також нема за що платити...
Як можна контролювати населення не контролюючи витрати влади? Я не розумію...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: