rss · П'ятниця, 14.08.2020, 22:35

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

29.10.2010 07:54

NASA вже готується колонізувати Марс

Американське космічне агентство NASA вивчає можливість колонізації людьми інших планет, таких як Марс, в рамках амбіційного проекту під назвою Hundred Years Starship ("Столітній космічний корабель").

"Поселенці будуть отримувати поставки з Землі, але будуть попереджені, що їх повернення обійшлося б надто дорого".

Піт Уорден, директор дослідницького центру NASA під назвою Ames, повідомив, що його заклад отримав близько 1,6 мільйонів доларів, щоб почати роботу над проектом. Групі дослідників виділили й додаткові 100 тисяч доларів від NASA.

"Ми також сподіваємося залучити деяких мільярдерів, щоб сформувати фонд Hundred Year Starship", - сказав Уорден на конференції Long Conversation в Сан-Франциско. Він також сказав, що місія повинна спочатку відвідати супутники Марса, звідки вчені зможуть провести інтенсивне дослідження планети за допомогою телеробота. За його словами, люди можуть прибути на супутники Марса до 2030 року.

"Програма відправки людини в космос зараз реально націлена на заселення інших світів. Двадцять років тому про це можна було тільки шепотітися у сутінках барів, але і за це бути звільненим", - додав Уорден. Він обговорив вартість відправлення людини на Марс (в один кінець) з одним із засновників Google Ларрі Пейджем, сказавши, що проект можна здійснити за 10 мільярдів доларів. Пейдж, за словами Уорден, відповів: "А ви можете зменшити витрати до 1-2 мільярдів?"

"Так що ми вже трошки починаємо торгуватися", - підсумував результат бесіди Уорден.

Відстань від Марса до Землі, в залежності від положення на орбіті, складає від 55750 тисяч км до 401 мільйонів кілометрів. Крайня відправка космічного апарата на Марс відбулася в серпні 2007 року, коли американське космічне агентство запустило апарат Phoenix. Він опустився на північний полюс Марса в травні 2008 року. Але ракета на ядерному паливі може скоротити тривалість польоту до чотирьох місяців
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1411 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/7
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 el_Chupacabra • 15:22, 29.10.2010 • url Матеріал
А де записують в марсіани? Я піду! На все згоден. А насіння (ячмінь, хміль, коноплі, тютюн) можна з собою взяти і там виростити?
avatar
2
2 mr_smith • 18:14, 29.10.2010 • url Матеріал
Quote (4. stem_ua_doktor)
А навіщо тоді коноплі?
з конопель роблять тканину, а з маку гарны пироги будуть.
;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.45.196
Браузер:

Cайт живе: