rss · Понеділок, 26.10.2020, 09:22

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

24.02.2010 19:24

Нарешті з Internet Explorer 6 буде покінчено.

З 13 березня YouTube відмовиться від підтримки Internet Explorer 6, повідомляє ArsTechnica. Якісь функції будуть працювати і в IE6, але нові в цьому браузері тестуватися не будуть. Усі користувачі цього браузера, що заходять на сайт YouTube, побачать повідомлення з пропозицією встановити який-небудь більш новий браузер - Google Chrome, Opera 10, Internet Explorer 8, Safari 4 або Firefox 3.6. Список при кожному завантаженні перетасується - і на першому місці щоразу виявляється інший браузер. Таким чином, Google хоче підкреслити, що його завдання - не пересадити користувачів IE на свій браузер, а відвести їх від IE6 - морально застарілого та небезпечного.

IE6 вже більше восьми років. Виходив він у фактично монопольне становище - після загибелі Netscape Navigator і до того, як інші браузери, перш за все Mozilla Firefox, стали помітними. Він був досить хороший для свого часу, проте рідкісна споживча програма залишається гарною протягом восьми років. Зараз це безнадійно застарілий браузер, головний біль верстальників і веб-програмістів всього світу. Він існує в основному за рахунок корпоративного сегменту: адміністратори великих корпорацій вимушено консервативні і не бажають міняти браузер на інший.

Рішення YouTube - не єдине, що може пробити захист цих консерваторів. У Норвегії, наприклад, провідні сайти, просять своїх користувачів оновити браузер. У їх числі - аукціон Фінн.no, найбільше онлайн-видання VG, пошуковик Sesam, портал Старт.no. Таким чином, у цій північній країні з першої шістки сайтів чотири з різним ступенем наполегливості рекомендують користувачам змінити браузер. 

Google Calendar и Gmail також в недалекому майбутньому буде згорнуто підтримку IE6. Більше популярних сервісів буде примушувати людей міняти браузер. Британські громадяни занепокоїлися всерйоз і не хочуть відставати від норвежців: підписують петицію прем'єр-міністра з проханням змусити урядові служби дбати про національну безпеку і перестати використовувати старий і ненадійний браузер. 

Нарешті, удар IE6 завдає і той гравець ринку, від якого цього чекають найменше. Компанія Microsoft ще в минулому грудні оголосила, що їх середовище для корпоративної роботи Sharepoint 2010 не буде працювати в старому IE.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1327 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
2
1 el_Chupacabra • 00:13, 25.02.2010 • url Матеріал
Ну наконец то! Вообще убить его нафиг! М$ must die!
avatar
1
2 mr_smith • 00:16, 25.02.2010 • url Матеріал
А ще 7-й і 8-й, їх теж.
avatar
2
3 dyak • 09:16, 26.02.2010 • url Матеріал
З програмами як із людьми вони вчасно повинні йти на пенсію. Давайте шанувати пенсіонерів, вони були не завжди погані.
avatar
1
4 el_Chupacabra • 11:20, 26.02.2010 • url Матеріал
Quote (3. dyak)
вчасно повинні йти на пенсію

Але коли пенсіонери внаглу втручуються в життя молоді, їх треба трохи приструняти.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: