rss · Середа, 28.10.2020, 00:48

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

19.06.2013 12:44

Нардепи узаконили «подяку» для лікарів «швидких»


Нардепи узаконили «подяку» для лікарів «швидких»

234 нардепа проголосували за те, щоб «для розвитку та покращення матеріально-технічної бази» брали добровільні внески від організацій і фізосіб.

Член парламентського комітету з питань охорони здоров'я і колишній глава МОЗ Юрій Поляченко, запевняє, що пацієнтам не варто боятися вимагань.

«Мова не йде про легалізацію тіньових гонорарів, а про збір максимальної кількості небюджетних коштів: від громадських організацій, спонсорів, меценатів-фізичних осіб, - упевнений Поляченко. - Я оптиміст: буде більше ресурсів. Вже зараз залучаються благодійні гроші на будівництво хоспісів, діагностичних центрів».

Разом з тим, нейрохірург і колишній глава МОЗ Микола Поліщук, навпаки, вважає, що гроші з пацієнта з посиланням на закон просити зможуть.

«Внесення пожертвувань - шлях до корупції і "дзвіночок"», що охорона здоров'я у нас для системи, а не для пацієнта, - вважає він. - «Екстрена медицина повинна повністю забезпечуватися державою, як це відбувається, наприклад, у Грузії».

Самі лікарі тих же «швидких» просять не панікувати: «Ніхто не візьме баночку з написом: «Подайте нам, люди добрі». Просити на ті ж ліки - смішно, вони зараз є. Так, як і раніше, ми приймаємо подяку. І пацієнт сам вирішує, покласти в кишеню «подяку» чи ні», - каже лікар київської «швидкої» з більш ніж 30-річним стажем.

 «Іноді могли з колегами по молодості попросити 10 гривень на каву - коли засинали, чергуючи по три рази на тиждень, - додає його колега, - ось такі у нас пожертвування». 

Категорія: Новини України · Переглядів: 1042 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: