rss · Середа, 16.01.2019, 09:08

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

18.12.2010 11:49

Найбільш важливими подіями року стали відкриття в генній інженерії

Авторами цієї роботи, опублікованої в Nature навесні поточного року, стали фізики з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. «Фізики, таким чином, відзначили квантові ефекти при спостереженні за рухом створеного людиною об'єкта. Це справжній прорив», - коментує видання головне відкриття року.

У десятку робіт також увійшла стаття генетиків з Інституту Крейга Вентера, які повністю розшифрували геном бактерії «Mycoplasma mycoides», помістили цю ДНК в клітини спорідненого організму «M. Capricolum» і отримали копію «M. Mycoides».

Ще однією важливою подією стала публікація варіанту геному неандертальця. Основну частину генетичного матеріалу для аналізу вчені витягли з трьох кісток віком в 38 300-44 400 років, виявлених у печері Віндія в Хорватії. Отриманий варіант послідовності використовується при порівнянні неандертальців і сучасних людей.

Фахівці видання не оминули своєю увагою і прогрес у боротьбі з ВІЛ, поява нового способу «перепрограмування» клітин за допомогою синтетичної РНК і більш швидких і економних методик секвенування генома.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1786 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.7/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.213.116
Браузер:

Cайт живе: