rss · Понеділок, 21.09.2020, 12:10

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

18.12.2010 11:49

Найбільш важливими подіями року стали відкриття в генній інженерії

Авторами цієї роботи, опублікованої в Nature навесні поточного року, стали фізики з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. «Фізики, таким чином, відзначили квантові ефекти при спостереженні за рухом створеного людиною об'єкта. Це справжній прорив», - коментує видання головне відкриття року.

У десятку робіт також увійшла стаття генетиків з Інституту Крейга Вентера, які повністю розшифрували геном бактерії «Mycoplasma mycoides», помістили цю ДНК в клітини спорідненого організму «M. Capricolum» і отримали копію «M. Mycoides».

Ще однією важливою подією стала публікація варіанту геному неандертальця. Основну частину генетичного матеріалу для аналізу вчені витягли з трьох кісток віком в 38 300-44 400 років, виявлених у печері Віндія в Хорватії. Отриманий варіант послідовності використовується при порівнянні неандертальців і сучасних людей.

Фахівці видання не оминули своєю увагою і прогрес у боротьбі з ВІЛ, поява нового способу «перепрограмування» клітин за допомогою синтетичної РНК і більш швидких і економних методик секвенування генома.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1945 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.7/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: