rss · Субота, 24.10.2020, 17:00

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

14.05.2010 23:00

Найбільш курйозні випадки в автосалонах.

Якось раз циган прийшов купувати автомобіль, ніжно торкався капота кожного автомобіля і примовляв: "Кінь-то не дихає!". Менеджер не розгубившись, швидко "настроївся" на хвилю покупця, здивовано відповів: "Так який же це кінь? Це ж жеребець ще! Ти його сіном годував? Підкови робив?" Мова йшла про 5-ї моделі Жигуль, який і був в результаті куплений з метою подальшого прокорму і дресирування. 

Був і клієнт-екстрасенс, який прогнав з шоу-руму всіх менеджерів і ходив між рядами автомобілів з двома містичними залізяками. Ці екстрасенсорні прилади повинні були певним чином схрестити близько певного авто, вибір вищих сил упав на Suzuki Grand Vitara. Ну і, звичайно, не обійшлося і без веселих історій про жінок.

Одна особа, яка вирішила змінити свій 2,5-літровий автомобіль, прийшла вибирати новий. У салоні їй запропонували менш потужний автомобіль з мотором 2 л., На що вона сказала, що хоче потужніше. Тоді працівники салону попросили свого співробітника, професійного гонщика, прокатати її на авто, яке їй здалося недостатньо потужним. Після поїздки жінка сказала: "Оформляйте, а я посиджу в машині". 
Як виявилося потім, горда дівчина під час тест-драйву не могла зізнатися, що їй страшно, а виходити з машини потім не захотіла, щоб приховати наслідки свого жаху. 

Дилери Peugeot, схоже, постраждали через креатив головного офісу, що випустив всіма улюблений рекламний ролик 207-ї моделі, де два сонечка займаються сексом на передній панелі автомобіля. З тих пір, як реклама стала популярна, продавці все частіше стали чути питання про сонечка (божих корівок), які повинні продаватися з новим 207. Довелося випустити цілу серію наклейок з сонечками, що сплелися в єдиному пориві. 

Співробітникам компанії дилера "Jaguar" регулярно доводиться стикатися з неабиякими проханнями своїх навіжених клієнтів, які запитують і про бічні датчики парковки і про знімні чохли з натуральної шкіри на сидіння, щоб не псувати шубу взимку, але саме часта курйозна помилка полягає в тому, що клієнти вважають ту саму "кішку" на капоті автомобіля знімною: "Зняв - пішов. Прийшов - одяг". 

Які тільки історії не ходять по Інтернету про бідних жінок водіїв, які, то, як їм здається, втрачають захист картера, який виявляється каналізаційним люком, то намагаються знайти деталь номер 710, яка виявляється кришкою від горловини з написом OIL (див. догори ногами) . 

Більшість з них, швидше за все, чистий вимисел, але те, що без жінок які падають з естакад, перев'язують глушник колготками, пробивають стіни мийки на незаведеному авто, залишають дуже дорогі туфлі на асфальті, переобувшись в більш зручне для водіння взуття, всім було б менш цікаво - щира правда!
Категорія: Курйози · Переглядів: 2041 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 el_Chupacabra • 00:29, 15.05.2010 • url Матеріал
А не пам"ятаєте чого "Жигулі" свого часу "Ладою" обізвали?
avatar
1
2 mr_smith • 00:32, 15.05.2010 • url Матеріал
Здається десь на форумі є про це.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: