rss · Вівторок, 20.10.2020, 08:19

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

26.05.2010 10:19

Найбільш курйозні новини минулого року зібрали в Мережі.

1. Університет Ньюкасла у Великобританії провів дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що корови потребують підвищеної уваги. Виявляється, ті корівки, яким господар дав ім'я і до яких проявляє персональну увагу, дають більше молока, ніж їх анонімні товаришки. 

2. У Непалі відкрили спосіб боротьби з корупцією, зокрема, знайшли, як приборкати хабарництво працівників аеропорту в Катманду. Їм видали форму, на якій немає кишень. 

3. Бразильські ув'язнені, слідуючи прислів'ю, що все нове - це добре забуте старе, придумали, як доставити в камеру заборонені мобільні телефони. Як з'ясували охоронці в'язниці, мобільні телефони переправлялися голубиної поштою.

4. У Канаді в провінції Британська Колумбія 11-місячний хлопчик грав з мобільним телефоном і випадково набрав екстрений номер. Коли поліцейські прибули на місце, виявилося, що виклик виявився не хибним. Батько малюка вирощував марихуану, за що і був заарештований. 

5. Один католицький священик з Хорватії, всерйоз розсердившись на членів громади, які дають дітям незвичайні імена, обіцяв «премію» в 135 євро тим батькам, які назвуть дітей традиційними іменами, наприклад, Карло, Лана, Петра або Лука.

6. Грецькі анархісти зібрали 13 000 євро і передали їх в якості компенсації за завдану шкоду 74-річній жінці, чий кіоск згорів під час заворушень. Організовуючи збір грошей, вони заявили: «Ми повинні підтримати співвітчизників, які стали жертвою насильства».

7. У Британії вчений, який збирав протягом кількох років екскременти рідкісної ящірки що мешкає на Філіппінах, подав позов на рідний університет, коли, повернувшись з поїздки, виявив, що його стіл у лабораторії зайняли, а його вміст викинули. «Для когось це просто лайно варана, а для мене - сім років болісних пошуків в джунглях», - заявив засмучений учений. 

8. Ірландські поліцейські два роки виписували штрафи за різні порушення польському водієві на ім'я Право Язди, що залишались неоплаченими. Нарешті, в цьому році з'ясувалося, що водія з таким ім'ям не існує, а Prawo Jazdy означає по-польськи «водійське посвідчення».

9. Держсекретар США Хіларі Клінтон подарувала своєму російському колезі червону кнопку з написом «Reset» (англ. "перезавантаження"). Проте американцям довелося червоніти, коли з'ясувалося, що по-російськи на кнопці написали не перезавантаження, а перевантаження.

10. Один з десяти депутатів британського парламенту, який попався на нецільовому використанні компенсацій в особистих цілях, змушений був зізнатися, що гарний будиночок для качок, встановлений перед будинком, був придбаний за рахунок коштів платників податків. Подаючи у відставку, депутат заявив, що будиночок не подобався навіть качкам. 

11. Австралійська влада у своєму прагненні допомогти людям впоратися з наслідками економічної кризи зайшли так далеко, що вирішили виділити гроші 16 000 громадянам, які насправді вже не значаться у світі живих. Місцеві ЗМІ назвали одержувачів допомог «вдячні мертві».

12. Фанати Майкла Джексона після його смерті виявили несподіваний інтерес до одного з експонатів історичного музею в Чикаго. Експонат, якому 3000 років, виконаний з вапняку і дивним чином схожий на покійного співака.

13. У Китаї прославилася шестирічна дівчинка-першокласниця. На запитання тележурналіста «Ким ти хочеш стати?», Дівчинка, не замислюючись, відповіла: «корумпованим чиновникам, тому що у корумпованих чиновників багато всього».
Категорія: Курйози · Переглядів: 1989 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 BACS • 10:43, 26.05.2010 • url Матеріал
Prawo Jazdy - порадувало! agagaga мені б так :)
avatar
1
2 mr_smith • 10:51, 26.05.2010 • url Матеріал
Мені більше ось це сподобалось.
Quote (новина)
У Китаї прославилася шестирічна дівчинка-першокласниця. На запитання тележурналіста «Ким ти хочеш стати?», Дівчинка, не замислюючись, відповіла: «корумпованим чиновникам, тому що у корумпованих чиновників багато всього».
avatar
1
3 el_Chupacabra • 14:48, 26.05.2010 • url Матеріал
Quote
11-місячний хлопчик грав з мобільним телефоном і випадково набрав екстрений номер

Павлик Морозов жив!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: