rss · П'ятниця, 30.10.2020, 07:50

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.09.2010 22:12

Найбільш курйозні накази на роботі

1. Заборона на посмішку

- Нам на роботі забороняли сміятися і навіть посміхатися. Виною всьому східний менталітет керівника. (Віка, 29, Дніпропетровськ).


2. Табу на їжу в компанії колег

- Спеціальним наказом нам забороняли разом їсти. Також не можна ділитися своєю їжею з колегами. Це вважається крадіжкою, а за крадіжку звільняють. (Іра, 25, Харків).

3. Табу на каблуки

- Бос забороняв співробітницям ходити на підборах, щоб не цокотіли ними і не відволікали від роботи. (Світлана, 22, Київ).

4. Заборона на брюки

- Шеф наполягав, щоб я приходила в офіс у спідниці. Навіть написав мені в робочій «асьці» повідомлення рядків на 30. Суть була в тому, що, якщо я не почну носити спідницю щодня, він випустить наказ про заборону носіння штанів спеціально для мене. А офіс - це склад з кількома кімнатами! (Юлія, 24, Санкт-Петербург).

5. Не можна мити посуд

- В іноземній компанії, де я працювала, не можна мити свій посуд, адже в тебе немає санітарної книжки. Це могла робити тільки прибиральниця. Вона частенько забирала брудні чашки зі столів у відсутність господаря, і потім посуд доводилося шукати на іншому поверсі. Я скрізь ходила зі своїм кухлем в руках - навіть у туалет. (Ганна, 27, Санкт-Петербург).

6. Табу на немите волосся

- Дівчині-секретарю потрібно було стежити за зовнішнім виглядом співробітників. Обов'язковий пункт - чиста голова. Якщо вимога не дотримувалася, людей відправляли додому для обмивання, а в табель ставили прогул. (Альона, 23, Москва).

7. Мобільний поза законом

- В офісі заборонялося розмовляти по мобільному телефону. За це стягувався штраф. Не можна було навіть тримати телефон на столі в режимі вібрації, він повинен бути вимкнений, а лежати в сумці. (Олена, 27, Москва).

8. Заборона на чернетки

- Для нас роботодавець встановив «правило чернеток»: коли викидаєш аркуш паперу, його треба порвати мінімум на 8 частин. Ніхто, звичайно, не рахував, але одного начальника позбавили премії за те, що він лише м'яв свої чернетки. (Катя, 28, Дніпропетровськ)

9. Секс-орієнтація під контролем

- На одній з моїх колишніх робіт керівник вирішила, що я і моя колега - лесбіянки, і забороняла нам разом ходити обідати. А двох колег чоловічої статі вона вважала геями і регулярно намагалася підловити їх в чоловічому туалеті. (Олена, 27, Москва).

10. Табу на дружбу

- Бос дуже не схвалювала спілкування між співробітниками, навіть у неробочий час. Якщо ми дружили, то від начальства це треба було ретельно приховувати. Уявляєте, ми навіть робили вигляд, що не знаємо номери мобільних телефонів один одного. (Ганна, 30, Київ).
Категорія: Курйози · Переглядів: 1883 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
2
1 irina_grand • 23:57, 02.09.2010 • url Матеріал
Я теж була в подібних ситуаціях: не сміятися голосно, не говорити голосно, не збиратися більше ніж по 2 біля робочих столів колег. Або ще таке під час обіду: "Девочки у вас пахнет едой"
avatar
2
2 BACS • 10:11, 03.09.2010 • url Матеріал
жесть... одним словом - РАБСТВО!!! вскрізь і повсякчас....
ати ВАСЯ працюй... stena
avatar
1
3 dyak • 11:54, 05.09.2010 • url Матеріал
Зуструстрічав намагання внести якісь обмеження з приходом нового керівництва , але колектив як правило не сприймав таких наказів і вони зависали в повітрі.
avatar
1
4 Серж • 13:48, 08.09.2010 • url Матеріал
Для любого керівника незаважати свому колективу виконувати поставлену робту, і створювати найсприятливіші умови для праці людей.
А все решта я рахую самодурство керівника.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: