rss · Субота, 24.10.2020, 18:44

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.05.2010 01:34

Найбільш курйозні інструкції до товарів.

Британський журнал для споживачів Which? звернувся до своїх читачів з проханням навести приклади курйозних написів і отримав у відповідь велику колекцію по-донкіхотськи безстрашних у своїй цілковитій безглуздості та нелогічності описів товарів. Видання також склало свій список найбільш ідіотських інструкцій. 

Так, лак для яхт International продається в бляшаних банках із зображенням штурвала, що наштовхує на думку, що він призначений для морських суден. Проте дрібним шрифтом покупців попереджають: "Не підходить для використання на морі".

Which? "Не повірив своїм очам": "У житті не доводилося бачити етикетки, настільки непридатною для опису вмісту. Цей лак для яхт призначений для покриття внутрішніх деталей, таких як поручні. Чи багато хто з людей тримають яхти в хаті?" 

А дизайнерів етикеток із супермаркету Sainsbury"s теж не збентежила невідповідність їх творіння суті продаваного продукту. На пачці млинців зображено ягоди чорниці й написано:" Люблю соковиту чорницю! "Читачка Which? Шейла Бредлі справедливо припустила, що це чорничні млинці. Насправді це була упаковка звичайних млинців без добавки. Напис "Люблю соковиту чорницю!", очевидно, відносилася не до вмісту упаковки, а просто була покликана висловити ставлення працівників супермаркету до соковитої чорниці. 

Є ще листівка-привітання з дворіччям від лондонської фірми ZZ Designs з пухнастою цифрою "2" на обкладинці. Щасливому іменинникові доведеться почекати ще рік, перш ніж йому можна буде взяти її в руки. Напис на упаковці до цієї листівки говорить: "Це не іграшка! Не давати дітям молодше 3 років". 

Електричні ліхтарі Panasonic, виявляється, "призначені для використання в темряві як джерело світла". Люди, що купили кросівки Puma, будуть раді дізнатися, що "середня кількість предметів у коробці: 2". Which? задається питанням: чи є у Puma спеціальна служба підтримки, яка допомагає тим, кому дістався лише один черевик, зустрітися з тими, кому пощастило отримати три?

Суперечливі твердження також широко поширені. Крекери Tuc дивним чином є одночасно виготовленими за "оригінальним" і по "новим вдосконаленим" рецептам. 

Нітрохи не більше, ніж власникам цих крекерів, пощастило тим, хто купив бублик з начинкою з салату і моцарелли: відповідно до порад виробника, його треба "зберігати в холодильнику" і одночасно "уникати поміщати в холодильник".

Деяким з творців етикеток довелося попотіти, щоб вирішити складні завдання, наприклад: як продати людям питну воду Penta по 1,50 фунтів за пляшку? Відповіддю став повний переворот у поглядах на поширену звичку пити воду. "Ви можете використовувати Penta для того, що ми називаємо біогідратацією: оптимальна клітинна гідратація допоможе вам перемогти негативні впливи умов життя в XXI столітті і дозволить вашому мозку підтримувати активність весь день". Якщо це здалося вам занадто складним, не переживайте! Написано, що воду Penta "легко пити".
Категорія: Курйози · Переглядів: 1563 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: