rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:57

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

19.02.2012 17:14

На Житомирщині вшанували пам'ять загиблих в Афганістані

Біля пам'ятника "Чорний тюлюпан" - що розташований в Житомирі відбувся мітинг-реквієм який був приурочений 23 річниці виводу радянських військ із Афганістану. 

Як і щороку цього дня зібралися колишні воїни-афганці, їхні родичі, близькі, представники влади та громадськість. Вони поклали біля пам'ятника гірлянди та гвоздики. 

Володимир Арешонков - заступник голови обласної ради - на мітингу відмітив, що дуже дорогою ціною заплатили за участь  тій війні.

З тієї жаркої країни не повернулося більше 3000 українців, з них 133 саме житомиряни. А всього через випробування війною в Афганістані пройшли більше 16000 українців, з яких майже 5000 - це жителі нашого краю - Житомирщини.

Володимир Арешонков від імені голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського, від імені депутатського корпусу області пообіцяв сприяти організаціям воїнів- афганців, допомагати по догляду за могилами потерпілих героїв, допомагати сім’ям колишніх миротворців. 

На урочистостях також був присутній Володимир Дебой - міський голова м. Житомира.

За матеріалами Житомирської обласної ради.

P.S. 

Я також неодноразово бував біля того пам'ятника "Чорний Тюльпан". На одній із гранітних плит вибито ім'я одного із молодих хлопців, які загинули в Афганістані - це Григорій Шинкар. Він родом з села Червона Волока, що на Житомирщині. З цього села родом і мій батько, тому це також мій земляк. Ще іменем цього героя названа вулиця, на якій живе моя рідня в Червоній Волоці. Світла пам'ять всім тим, хто не повернувся з війни, нехай земля вам буде пухом і пам'ять про вас не згасає ніколи. 

Коли я згадую Афганістан - завжди в пам'яті згадуються слова Олександра Івановича Стовби - поета, Героя Радянського Союзу, який трагічно загинув в Афганістані прикриваючи відхід свого підрозділу - "Они останутся навеки, моложе сверстников своих!".

Окопы не простреливала артиллерия,
Армада танков на него не шла.
Не зная к жизни недоверия
Трава зеленая взошла.

Ни крика не было, ни стона,
Пыль расстелилась по земле.
В ушах осталось много звона
После взрыва РПГ.

Две жизни вычеркнуто с списка,
Мир насторожено затих - 
Они останутся навеки
Моложе сверстников своих!

(АИСТ) А.И.Стовба.

Shooler
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1981 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: