rss · Субота, 15.12.2018, 18:07

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

01.06.2011 01:31

На Житомирщині перевірять всі ОСББ

Президент України доручив Уряду разом з Антимонопольним комітетом України (АМКУ) провести перевірку організацій співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ). Про це він повідомив під час розширеного засідання Уряду, присвяченого реформуванню сфери ЖКГ та тарифоутворення.

"Є яскраві приклади, де вони чудово працюють, а є приклади, де практично - тільки на папері ... Фактично, вони не виконують головну роль дерегуляції, децентралізації і боротьби з монополією в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ)", - сказав Президент.

У зв'язку з цим, глава держави звернувся до Уряду з проханням провести перевірку організацій співвласників багатоповерхових будинків.

Як повідомлялося, Уряд України сьогодні проводить розширене засідання за участю Президента Віктора Януковича. Основним питанням порядку денного є питання реформування сфери житлово-комунального господарства.

У ході засідання буде розглянуто план заходів, спрямованих на врегулювання проблем, пов'язаних з формуванням тарифів на житлово-комунальні послуги. З доповіддю з цього питання виступить віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов.

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1232 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 12:10, 02.06.2011 • url
В Червоному, здається, теж є ОСББ.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.172.201.102
Браузер:

Cайт живе: