rss · Вівторок, 29.09.2020, 04:20

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

31.05.2010 15:48

На Житомирщині є загадкова поляна - уловлювач блискавок.

Невелика галявина поблизу села Купище, що під містом Коростень в Житомирській області, носить грізне ім'я «Громовище». Саме так місцеві жителі стали називати дивну галявину, яка ніби «притягує» блискавки. Кожного разу, коли над селом проходить гроза, галявину пронизує відразу кілька блискавок. 

Крім цього, цікаві громадяни повідомляють і про ще одне аномальне явище, пов'язаное з цим місцем. Згідно розповідей мешканців, раз на сезон з центру галявини прямо в небо спрямовується великий світлий промінь, від чого створюється враження, що під землею встановлений гігантський прожектор. 

«Громовище» вже довгий час обнесене колючим дротом, а доступ до нього закритий. На такі заходи були змушені піти місцева влада після того, як на загадковому місці не раз були знайдені мертві тіла зацікавлених туристів, геологів, копачів і простих роззяв. Як розповідають селяни, в середині 90-х років українською владою була здійснена майже вдала спроба дослідження «Громовіща». 

У результаті розкопок галявини були знайдені залишки стародавньої споруди, а також бронзова статуя якогось ідола і монети невідомого досі походження. Однак про долю подальших досліджень українського «гнізда блискавок» до цих пір нікому невідомо. Подейкують, що розкопки місцевої аномальної зони були заморожені відразу ж після загадкової низки смертей головних ініціаторів проекту з Києва.
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 2642 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 22:05, 01.06.2010 • url Матеріал
Ого, цікаве таки місце. Одразу виникає бажання там побувати, але таки страшнувато...
avatar
0
2 mr_smith • 22:09, 01.06.2010 • url Матеріал
Та нафіг? Небезпечно і таке інше. Краще відвідати полянку в Червоному - шашлик-башлик і тд :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.216.28.250
Браузер:

Cайт живе: