rss · Неділя, 18.03.2018, 10:58

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

17.11.2011 14:10

На Тернопільщині водій маршрутки вчинив замах на секретаря міської ради

Водій маршрутки, їхав по звичному маршруті. Краще життя "вже сьогодні" примушує багатьох людей нервувати і думати, за що завтра купити поїсти та у що одіти дитину. Подібні думки були і в водія маршрутки, який нервово курив в автобусі. Викинувши недопалок у вікно, він ненавмисне потрапив на лобове скло авто, в якому їхав секретар міської ради м. Тернопіль Турський Ігор Володимирович, представник партії ВО "Свобода". 

Секретар так налякався, що його хочуть знищити (напевно таки підстави є), що негайно зателефонував відповідним людям і поскаржився на інцидент. 

Внаслідок цієї події було проведено службове розслідування і водію маршрутки виголосили сувору догану та відсторонили від роботи.

Звичайні люди та водії обурені такою мірою покарання, тому що водій маршрутки - як і сотні тисяч звичайних Українців, вимушений шукати можливості хоч якось заробити і прожити в багатій і щедрій Україні.

Тепер стає зрозуміло, що таке недоторканість...

Shooler


Категорія: Новини України · Переглядів: 1431 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 Shooler • 14:15, 17.11.2011 • url
А тепер уявіть, як би відреагували звичайні жителі, якби на лобове скло потрапив не недопалок, а уявімо собі граната. А потім це авто розкидало б на сотні тисяч дрібних "недопалків", які б потрапили на лобове скло тисячам автомобілістам... думаю ніхто б не побіг би скаржитися і вимагати службового розслідування...
Будьте обережні - куріння може бути шкідливим для вашого здоров"я!
avatar
2
2 el_Chupacabra • 14:26, 17.11.2011 • url
Ги, зараз ще заборонять курити в своїх автівках!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.1.73
Браузер:

Cайт живе: