rss · Субота, 31.10.2020, 13:38

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

25.07.2010 01:35

На доказ користі фруктів Євросоюз витратив 14 мільйонів євро.

Для того, щоб змусити мешканців ЄС (особливо дітей) їсти якомога більше фруктів, була розроблена соціальна реклама, головним героєм якої став супергерой в зеленому трико (а також з зеленими волоссям). За задумом авторів проекту, усміхнений герой на ім'я Містер Фрутнесс повинен був привернути увагу дітей до здорового харчування.Паралельно кампанії за участю Містера Фрутнесса проводилися дослідження, спрямовані на вивчення фруктів. В ході роботи вчені дійшли кількох вельми тривіальним висновків. Зокрема, фахівці з'ясували, що вживання в їжу хоча б двох яблук в день допомагає боротися з ризиком зростання кількості холестерину в крові.

Крім того, в ході дослідження був розроблений спосіб зниження ризику загнивання деяких видів фруктів. Для того щоб не допустити цього, персики потрібно на 20 секунд опустити в гарячу воду. При цьому для персиків температура води повинна бути не більше 60 градусів за Цельсієм, а для яблук буде достатньо 50 градусів і 40 секунд перебування у воді. Лікарі підкреслили, що такий спосіб обробки фруктів також допомагає знищити бактерії сальмонели, що знаходяться на поверхні плодів.

Всього на дослідження і "розкрутку" Містера Фрутнесса пішло чотири роки. Результати виконаної вченими та фахівцями з реклами, роботи були оприлюднені 22 липня. Як тільки відомості про витрати на кампанію по дослідженню корисних властивостей фруктів з'явилися у відкритому доступі, на ЄС обрушився потік критики. 

"Цей конкретний приклад марнотратності ЄС служить прекрасним доказом того, що бюджету Союзу не завадила б "ліпосакція", яка допоможе уникнути зайвих витрат. У ці непрості в фінансовому плані часи ми цілком могли б обійтися без зеленого супергероя, що розповідає про користь фруктів для здоров'я" , - прокоментував підсумки проведеної кампанії представник дослідного товариства Open Europe.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1474 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 mr_smith • 01:39, 26.07.2010 • url Матеріал
Ось вам і європейська система освіти... нас ще в дитинстві навчили цим елементарним речам про фрукти, а їм доводиться витрачати 14 млн. євро, для того, щоб довчити свое населення. Це не вони мають не визнавати наші дипломи, а ми їхні. :)
avatar
1
2 BACS • 10:17, 26.07.2010 • url Матеріал
вражає розмах... це ж наші сусіди... задорнов далеко дивився,... біля нас такі ж цікаві люди живуть :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.170.78.142
Браузер:

Cайт живе: