rss · Середа, 28.10.2020, 23:47

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

15.04.2010 19:05

МВС України стежить за користувачами "Вконтакті".

Про це повідомив начальник відділу по боротьбі з кібер-злочинністю МВС України Руслан Пахомов. 

За словами Пахомова, «якщо брати історію «ВКонтакті», то цей сайт з нешкідливої мережі поступово перетворюється «в той же самий Infostore». 

При цьому, він зазначив, що нелегальні відео-та фотоматеріали, які викладають деякі користувачі «ВКонтакті», стають все більш жорсткими. 

«Якщо користувач, що завантажив нелегальні матеріали, знаходиться в Україні, то ми його своїми силами відстежуємо і ці речі присікаємо», - зазначив Пахомов.

Але займатися більш конкретно соціальною мережею, за його словами, українські правоохоронні органи не в змозі, адже їх юрисдикція не поширюється на Російську Федерацію.

При цьому Пахомов підкреслив, що МВС України та Росії співпрацюють.

«Всі матеріали наш відділ передає безпосередньо до відділу «К» Російської Федерації (аналог українського відділу по боротьбі з кібер-злочинністю). Сторінки закривають, користувачів - карають», - повідомив Пахомов. 

Разом з тим, закрити соціальну мережу «Вконтакті», за його словами, практично неможливо, тому що такі дії будуть обмежувати права користувачів. Але у відділі по боротьбі з кібер-злочинністю вірять: допомогти в боротьбі з розповсюдженням нелегальних матеріалів в мережі можна, врегулювавши це питання на законодавчому рівні. 

«Ми зараз працюємо над тим, щоб прийняти закон про Інтернет. У ньому буде описана правова структура мережі: хто є учасниками ринку надання Інтернет-послуг, які їхні права та обов'язки. Це відноситься і до користувачів», - розповів Пахомов. За його словами, в цьому законі також буде врахована і відповідальність за порушення правил, аж до тюремного ув'язнення. 

Нагадаємо, в травні 2008 Працівники Міністерства Внутрішніх Справ України вилучили сервера файлообмінної мережі Infostore. Порушено кримінальну справу за фактом за ч.2 ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1587 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: