rss · Вівторок, 29.09.2020, 18:32

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19.11.2011 14:12

«Молодь – ініціатор реформ» - нова громадська організація Житомирщини

Обласна громадська організація «Молодь – ініціатор реформ», скорочено МІР, була створена 26 жовтня 2011 року. Це добровільне об'єднання громадян жителів Житомирської області, які бажають і можуть змінити життя людей у рідному місті на краще.

Метою діяльності організації є покращення добробуту свого міста чи селища, своєї вулиці чи мікрорайону, відстоювання прав та свобод, які гарантує держава, створення умов для зміцнення духовного та фізичного здоров'я кожного громадянина та надання допомоги всім, хто її потребує. 

Згідно слів заступника начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації Світлани Сластухіної:  «На Житомирщині кількість громадських організацій зростає не з кожним роком, а щомісячно. Нам управління юстиції надає дані про те, скільки реєструються і яких саме організацій. Щомісяця в області – це 10-15 організацій. Таким чином сьогодні ми маємо їх сотні...

Цікава статистика виходить, а якщо врахувати, що скоро будуть вибори депутатів до Верховної Ради України, то кількість новостворених організацій буде тільки збільшуватися. 

Наскільки ефективною і корисною буде організація для громадян, сказати важко, але однією із карт, якими будуть розігруватися вибори наступного року, ця організація точно стане, а можливо це буде і козирна карта.

Надіємося, що зобов'язання, які бере на себе обласна громадська організація «Молодь – ініціатор реформ» будуть виконуватися і реальна допомога громадянами Житомирщини і не тільки буде вчасною, якісною і кваліфікованою. 

До речі, вже 15 грудня 2011 року, організація «Молодь – ініціатор реформ» має намір провести молодіжний форум, на якому будуть представлені районні осередки організації, а також відбудеться свято: показові виступи каратистів, таеквондистів, молодіжних груп.

За матеріалами Житомирської обласної державної адміністрації 
Shooler
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 2022 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 15:03, 19.11.2011 • url Матеріал
Чий проект?
avatar
1
2 Shooler • 15:10, 19.11.2011 • url Матеріал
Ну раз інформація розміщена на сторінках офіційного сайту Житомирської облдержадміністрації, якщо відбулася презентація із залученням преси та має відбутися молодіжний форум - то напевне проект "БЮТ" або ж ВО "Свобода", але ні, може руку приклав Арсеній Яценюк? Просто можна загубитися в догадках. Ну про те, що це проект провладної партії і думки не має бути, принаймі так задумувалось напевне :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.71.23
Браузер:

Cайт живе: