rss · Субота, 21.10.2017, 13:13

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

02:30

Модель Victorias Secret у вільний час пише додатки до iOS


Модель Victorias Secret у вільний час пише додатки до iOS

Американка Ліндсі Скотт власним прикладом руйнує два стійких стереотипи: про те, що не буває жінок-розробників, і про те, що дівчина може бути або розумна, або красива. У вільний час вона займається написанням додатків, в основний - заробляє на салат з руколи, крокуючи по подіуму. Серед брендів, з якими Скотт співпрацювала в різний час - DKNY, Victoria's Secret, Gucci і Prada.

Світ дізнався про Скотт як про розробника в основному завдяки форуму Stack Overflow, на якому програмісти можуть задавати питання про свій код і отримувати корисні відповіді від інших членів спільноти та експертів з конкретних тем. На цьому сайті вона щось на зразок знаменитості: користувачі отримують очки репутації за корисні відповіді, і сайт відстежує кількість переглядів кожного профілю. Цифри Скотт, відповідно, - більше 1000 очок репутації та понад 38 тисяч переглядів.

Ліндсі вчилася в Amherst College в Массачусетсі, де завдяки відкритому навчальному плану змогла спробувати все, що її цікавило: акторську гру, російську і англійську літературу, математику, фізику та програмування. Вона не збиралася пов'язати з програмуванням своє життя, тому що акторська гра все ж приваблювала її куди більше: «Моделінг - це різновид акторської гри, з перетворенням в різних персонажів і створенням єдиного твору мистецтва».

Додатки, які пише Ліндсі, зроблені для пристроїв на iOS - їй подобається, що гаджети Apple стандартизовані, на відміну від гаджетів на Android. Вона, однак, не відмовляється від ідеї з часом навчитися робити щось і для Android теж.

Що до популярного уявлення про те, що дівчатам не дуже цікаво програмування, Скотт вважає його відверто сексистським: «Тринадцятирічні дівчатка цілком можуть зацікавитися комп'ютерами та технологіями, якщо їм дана така можливість. Я знаю, я сама зацікавилася програмуванням, коли мені було 13 або навіть трохи менше. Думаю, що, загалом, багато молодих людей хотіли б краще зрозуміти, як створюються технології, якими вони регулярно користуються, але занадто мало хто з них мають таку можливість».

У AppStore лежать два додатки, створених Ліндсі - Educate! для iPhone і iPad, присвячене підтримці молодих підприємців з Африки, і iPort для простого і зручного створення модельного портфоліо на iPad.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 945 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.202.184
Браузер:

Cайт живе: