rss · Субота, 31.10.2020, 13:06

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

01.03.2012 17:30

Місто Борислав на Львівщині


Місто Борислав на Львівщині

Борислав - місто обласного значення, він унікальний у своєму роді, оскільки є єдиним у світі, який розташований на газовому та нафто-озокеритному родовищі. В адміністративному підпорядкуванні міста Борислав знаходиться відомий своїми мінеральними лікувальними водами селище Східниця, який розташований десь у 20-ти хвилинах їзди від міста в гірській місцевості.

Площа: 37 км2;

Населення: 40.699 чоловік;

Поштовий індекс Борислава: 82300.

У Бориславі сильна зміна висоти над рівнем моря (308-641 м.) це обумовлено гірською місцевістю регіону, тут практично в місті вже починають підніматися Карпати. Крім того, у Бориславі є кілька лікувальних джерел, щоправда вони не так відомі, як у Трускавці або Східниці, але теж користуються популярністю у місцевих жителів.

Місто-нафтовиків

 Практично під усім містом лежить «чорне золото», раніше нафту викачували і пересилали навіть до Москви, зараз поклади корисних копалин практично вичерпані, а для відкриття нових місць видобутку з тих надр, які знаходитися глибоко під землею, потрібні нові технології та вливання фінансових потоків. А цього поки не спостерігається ні з боку України, ні з боку приватних інвесторів. Але, все ж прогулюючись по Бориславі, ви можете зустріти працюючими нафтовидобувні гойдалки.

 Окремо хочеться сказати за Східницю. Ще недавно це було село, але з розвитком туризму (зеленого туризму) в Україні, дослідженням мінеральних вод, які протікають в селищі, вливанням капіталу, Східниця отримала статус «село міського типу». Красиві великі вілли та санаторії, затишні котеджі, бази відпочинку, приватні будинки з рубленого дерева чекають вас на відпочинку. Чудова природа, близькість гір, до перших з яких можна дістатися за півгодини, хвойний ліс, чисте повітря вам допоможуть відчути себе справжнім туристом, а цілющі джерела дадуть можливість відчути себе на кілька років молодшим.

З Борислава в Трускавець поїзд не їздить, але зате кожні 15 хвилин курсує маршрутка Борислав-Стебник, а вона їде через курорт біля 2-х кілець («фонтану» і «зимового»), авто-і ж/д вокзалу, 20-30 хвилин залежно від точки посадки і висадки і ви будете в потрібному вам місці. Також можна скористатися послугами таксі, якщо немає часу чекати автобуса.

 Між курортом Трускавець і Борислав, є велике, чудове озеро, де збираються відпочивати люди з усіх сусідніх міст.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1027 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.170.78.142
Браузер:

Cайт живе: