rss · Вівторок, 20.10.2020, 08:53

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

13.04.2012 01:27

Мистецтво лікувати

Стельмах Михайло Володимирович нещодавно посів переможне друге місце у всеукраїнському конкурсі лікарів, який проходив на сторінках журналу «Мистецтво лікування». Вітаємо із вагомим досягненням!

Професія лікаря у всі часи була однією із найважливіших. Не даремно ж у нашій свідомості із самого дитинства закладена думка про те, що здоров’я –це найцінніше, що може мати людина.

На жаль, медична справа у нашій країні переживає далеко не найкращі часи (труднощі у фінансово-економічному, організаційному планах), проте покликання «лікар» зобов’язує до постійного самовдосконалення, опанування нових знань, навчання протягом всього життя.

Професійні всеукраїнські видання для медиків, журнали «Ліки України» та «Мистецтво лікування» нещодавно закінчили проведення конкурсів серед українських лікарів.

У результаті конкурсу проведеного «Мистецтвом лікування» (у рамках проекту Київської академії післядипломної медичної освіти), друге місце у номінації «Сімейна медицина» посів сімейний лікар Червоненської дільничної лікарні, Стельмах Михайло Володимирович. У конкурсі, який проходив на сторінках «Ліків України» (у межах проекту Харківської медичної академії післядипломної освіти) у результаті наполегливої праці Михайло Володимирович виборов третє місце у номінації «Терапія».

Тому, від імені усіх жителів та користувачів сайту хотілося б привітати Михайла Володимировича із такими досягненнями. Ми бажаємо, аби ця визначна подія стала гарним початком у довгому ланцюжку звершень, нагород та перемог у майбутньому! Нехай Ваша кар’єра стрімко летить вгору, а натхнення самовдосконалюватися, вчитися, творити та рятувати людей ніколи себе не вичерпає!

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1692 · Додав: kit
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 04:19, 13.04.2012 • url Матеріал
Вітаю, Михайло Володимирович! Срібло та бронза у всеукраїнських конкурсах це гарне досягнення!
avatar
1
2 Shooler • 13:25, 13.04.2012 • url Матеріал
Щирі вітання!
Від себе можу підтвердити високі професійні здібності Михайла Володимировича. Завдяки йому моя мама, яка страждає від серцевої недостатності почуває себе набагато краще на сьогоднішній день.
Щира подяка Михайлу Володимировичу і всьому медичному персоналу Червоненської дільничної лікарні!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: