rss · Середа, 21.10.2020, 02:41

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.10.2010 01:07

Мікроби в бороді, або за що вчені отримали «Шнобеля»

Найбільша кількість коментарів і премію в галузі інженерії отримала британка Карина Ацеведо-Уайтхаус з Лондонського зоологічного товариства та мексиканка Дайен Гендрон з Національного політехнічного інституту за методи збору китових сопель за допомогою вертольота з дистанційним управлінням. Про їхню роботу, описану в доповіді «Новий бестравматічний спосіб спостереження за хворобами вільно плаваючих китів і його застосування в програмах захисту природи», навіть було знято сюжет на Бі-бі-сі.

Премія в охороні здоров'я дісталася департаменту здоров'я та безпеки міста Форт Детрік (США), він довів, що мікроби «прилипають» до бороди вчених під час роботи з мікробами в лабораторіях. У результаті дослідження була розроблена рекомендація: після роботи мити бороди з милом.

Премію в галузі медицини отримали вчені з Амстердамського університету, що запропонували лікувати астму катанням на американських гірках. Їх дослідження показало, що емоційний стрес, отриманий під час перебування на атракціоні, зменшує задишку. Не менш «корисним» визнано і відкриття британських вчених, які довели, що лайки і прокльони знижують чутливість до болю.

У минулому році журі Шнобеля порадували дослідження Бернського університету (Швейцарія), що порівняв травми, отримані від ударів по голові порожньою і повною пляшкою пива. У 2008-му - експерти з Національної школи ветеринарії Тулузи (Франція), які встановили, що блохи з собак стрибають далі, ніж блохи з кішок. У 2007-му - Лабораторія ВПС США за спробу розробити бомбу, під впливом якої солдати будуть відчувати сексуальний потяг один до одного.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1564 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 mr_smith • 00:15, 04.10.2010 • url Матеріал
Quote (Новину)
за методи збору китових сопель за допомогою вертольота
я плачу :D , я просто плачу agagaga !!! І це все вони !!! БРИТАНСЬКІ ВЧЕНІ!!! pid_stolom
avatar
2
2 BACS • 15:01, 04.10.2010 • url Матеріал
правий був прапорщик Шматко... уси і борода - це вши, микроби, криси і таке інше ):):) :D
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.61.235
Браузер:

Cайт живе: