rss · Понеділок, 26.10.2020, 11:17

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

17.02.2010 22:06

Microsoft запустила Windows 7 для смартфонів

Компанія Microsoft на Всесвітньому конгресі з питань мобільного зв'язку в Барселоні представила новітню версію операційної системи Windows 7, призначену для смартфонів.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У новій системі істотно оновлений інтерфейс; при цьому вона включає в себе більшість сервісів Microsoft, таких як ігровий пакет Xbox LIVE games і музичний сервіс Zune music.

Офіційна презентація операційної системи відбулася на Всесвітньому конгресі з питань мобільного зв'язку, який проходить у Барселоні.

Попередня версія операційної системи для мобільних телефонів від Microsoft під назвою Windows Mobile 6.5 була випущена в жовтні 2009 року.

Відповідно до дослідження компанії Canalys, програмна продукція Microsoft встановлена приблизно на 9% смартфонів у всьому світі.

Таким чином, Microsoft займає четверте місце на цьому ринку після Symbian (її підтримує Nokia), Rim (виробник Blackberry) і iPhone OS від компанії Apple. При цьому тиждень тому Nokia оголосила про відкриття кодів Symbian.

На Всесвітньому конгресі з питань мобільного зв'язку компанії Intel і Nokia оголосили про те, що будуть працювати над створенням нової операційної системи і єдиної платформи для мобільних телефонів. Платформа MeeGo буде використовуватися для смартфонів, телевізорів і електронних книг.

Аналітики вважають, що MeeGo складе конкуренцію операційним системам Android і OS і браузеру Chrome.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1040 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: