rss · Понеділок, 26.10.2020, 10:40

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

04.03.2010 20:03

Microsoft запропонувала ввести податок на користування інтернетом.

З такою пропозицією на конференції RSA 2010 виступив віце-президент групи Microsoft з питань захищених інформаційних систем Скотт Чарні (Scott Charney). Чарні провів паралель між Інтернетом і медициною: з метою профілактики захворювань лікарі не лише ведуть роз'яснювальну роботу, тобто пояснюють пацієнтам, як уникнути зараження, але і вводять карантини, тобто обмежують хворих людей від здорових. 

Таку ж систему Чарні пропонує запровадити в Інтернеті. Він запропонував провайдерам не випускати в мережу ті ПК, на яких встановлено шкідливі програми або старі версії програм з «дірками» в системі безпеки.

Як приклад інший співробітник Microsoft Стів Ліпнер (Steve Lipner) привів VPN - віртуальні приватні мережі. Ліпнер заявив, що комп'ютер не може підключитися до внутрішньої VPN-мережі Microsoft, не пройшовши перевірку на віруси. На його думку, така модель має бути запроваджена в масштабах Інтернету. Слова Ліпмана передає PC Authority.

На думку Денні Макферсона (Danny McPherson), старшого наукового співробітника Arbor Networks, провайдери не погодяться з цим рішенням, оскільки воно потребує відчутних витрат на виявлення вірусів та їх усунення.

Microsoft визнала, що на шляху до впровадження запропонованої системи доведеться зіткнутися з цілим рядом труднощів юридичного, соціального та фінансового характеру. Щоб покрити витрати провайдерів на виявлення вірусів, Чарні запропонував ввести загальний податок на користування Інтернетом. Всі зібрані кошти будуть надходити на створення і підтримку системи.

На боротьбу зі шкідливим ПЗ Microsoft вже витратила кілька мільйонів доларів. 25 лютого Microsoft, заручившись підтримкою суду, добилася відключення від Мережі серверів ботнету Waledac. Заражені машини розповсюджували в Інтернеті віруси і спам.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1508 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 20:09, 04.03.2010 • url Матеріал
Quote (новина)
Він запропонував провайдерам не випускати в мережу ті ПК, на яких встановлено шкідливі програми або старі версії програм з «дірками» в системі безпеки.
старі або шкідливі? З ДІРКАМИ??? То це виходить що користувачі віндовса не зможуть зайти в інтернет.

Якась дурнувати спроба боротьби з піратськими копіями їхньої вінди, під приводом боротьби з вірусами не будуть пускати ламані ОСи.

avatar
1
2 BACS • 21:32, 04.03.2010 • url Матеріал
витратили аж 2 млн... смішно... це напевно денна їхня виручка :) майкрасаффт наш през! :) russ
avatar
0
3 el_Chupacabra • 10:53, 05.03.2010 • url Матеріал
Мєлком"які в своєму репертуарі. Що тут ще скажеш...
До речі ось так виглядала ця кантора в момент заснування:
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: