rss · П'ятниця, 30.10.2020, 08:24

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

30.06.2011 02:06

Microsoft запатентувала технологію стеження за користувачами Skype

Корпорація Microsoft отримала патент на технологію «легального перехоплення» (Legal Intercept), яка дозволяє в таємниці від користувача перехоплювати, відстежувати і записувати дзвінки, що виконуються в Skype та інших мережах, заснованих на технології VoIP.

Заявка на патент була подана в 2009 р., задовго до того, як компанія оголосила про придбання Skype за $8,5 млрд у травні цього року. Патент був виданий минулого тижня.

Згідно патентній заявці, технологія Legal Intercept нагадує стандартні інструменти, які використовуються телекомунікаційними компаніями і виробниками обладнання зв'язку для того, щоб задовольняти державним вимогам у прослуховуванні.

В описі йдеться, що технологія змінює дані, які використовуються для встановлення з'єднання, змінюючи маршрут таким чином, щоб включити в нього невидимий агент запису розмови. За словами розробників, методи прослуховування аналогових ліній тут виявилися не придатні.

На думку професора юриспруденції Майкла Фрумкіна (Michael Froomkin) зі Школи юриспруденції при Університеті Майамі, технологія допоможе Microsoft привести сервіс у відповідність до регулятивних норм. У свою чергу, виконавчий директор організації з охорони приватного життя Center for Digital Democracy Джеффрі Честер (Jeffrey Chester) вважає, що Microsoft має намір сама «прослуховувати» голосовий трафік, щоб, наприклад, відображати контекстну рекламу.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1175 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
2
1 mr_smith • 19:00, 30.06.2011 • url Матеріал
Інформація для тих хто вважає що писати дурниці в коментах то є анонімно, як бачите навіть голос є можливість прослухати і ідентифвкувати. Ну і тепер рекламу нам будуть показувати не тільки по тому що ми пишемо в пошуковику, щоб знайти необхідну інфу, та не тільки по тому, як ми ведемо себе в інтернеті, які сайти відвідуємо, а ще й по тому, що ми будемо балакати в скайпі. Хоча з останнім дуже суперечно.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: