rss · П'ятниця, 30.10.2020, 17:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

18.03.2010 22:10

Microsoft розповіла про нововведення в Internet Explorer 9

На технологічній конференції MIX 2010 співробітники компанії Microsoft розповіли про нову, дев'яту, версію браузера Internet Explorer, повідомляють Вести.ru.

Серед ключових особливостей IE9, на яких представники Microsoft особливо наголошували під час презентації - стандарт "Інтернету майбутнього", HTML5. Створені відповідно до нього сайти будуть краще виглядати і відображатися набагато швидше, ніж сучасні. HTML5 навіть дозволяє показувати на інтернет-сторінках відео (стиснуте кодеком h.264) без встановлення спеціальних надбудов, таких як Adobe Flash. Інтегрувати аудіофайли у форматах MP3 і AAC також можна буде без використання плагінів.

Інша нова технологія, яку обіцяють реалізувати в новому Internet Explorer - підтримка графіки SVG (масштабованих векторних зображень). У програмі буде використовуватися нова, швидка Java-машина - це означає, що сайти, які активно покладаються на Java-програми (наприклад, Gmail або Facebook), будуть працювати швидше. Також буде оптимізовано код для відображення двомірної графіки - це помітно поліпшено, приміром, відтворення он-лайн-відео на слабких комп'ютерах.

Однак розробники також відзначили, що IE9 в принципі не буде запускатися на машинах з операційною системою Windows XP. Так що для переходу на новий браузер доведеться оновити операційну систему до Windows Vista або Windows 7. Втім коли виникне така необхідність, не відомо - навіть орієнтовної дати виходу нового браузера поки не названо.

Тестову версію програми вже можна скачати на сайті виробника. 

Internet Explorer, як і раніше, займає близько двох третин ринку браузерів. При цьому одночасно співіснують версії 6, 7 і 8 - багато користувачів не поспішають оновлювати свої програми.

Нещодавно по позиціях IE був нанесений серйозний удар - антимонопольні органи зобов'язали компанію запропонувати користувачам у країнах ЄС вибір з 11 найбільш популярних програм для перегляду Інтернету.

Більше того, уряди Франції та Німеччини нещодавно рекомендували своїм громадянам перейти на інші браузери, після чого Microsoft випустила патч з метою убезпечити роботу з IE.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1162 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 el_Chupacabra • 12:08, 24.03.2010 • url Матеріал
З цього часу, при першому запуску ІЕ автоматично буде вискакувати вікно з варіантами що треба завантажувати: Оперу, Файрфокс чи Хром.
avatar
0
2 mr_smith • 12:40, 24.03.2010 • url Матеріал
Quote (новина)
стандарт "Інтернету майбутнього",
HTML5.
це все супер, тільки цей стандарт існує у вигляді чорновика і кінцевий його варіант ще не відомо який буде, тому як завжди для особливо обдарованого інтернет експлорера необхідно буде танцювати з бубном. А приколи з відео і аудіо, якому не потрібно буде Adobe Flash, вже давно підтримуються багатьма браузерами. Коротше кал є кал.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: