rss · Неділя, 25.10.2020, 19:36

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.12.2010 23:51

Microsoft припинила перевіряти легальність свого ПЗ

C допомогою програми OGA Microsoft засвідчувала, чи встановлена на комп'ютерах користувачів ліцензійна версія «офісного» пакету. Після перевірки користувачі могли встановити з сайту Microsoft доповнення до Office та помилок безпеки у пакеті. Критичні оновлення були доступні для всіх користувачів, у тому числі тих, хто встановив неліцензійні версії пакету.

На даний момент завантажити оновлення Microsoft Office і доповнення до пакету можна без необхідності проходження офіційної перевірки. При цьому при установці Office як і раніше буде вимагатися ввести цифровий ключ і пройти реєстрацію на офіційних серверах Microsoft.

Представник Microsoft повідомив виданню Computerworld, що програма була згорнута через те, що впоралася з поставленим на неї завданням. Разом з тим не повідомляється, які кроки Microsoft буде робити в подальшому для боротьби з піратством пакету Office.

Програма OGA була введена в 2007 році. Відзначимо, що вона створена за образом програми, що засвідчує наявність ліцензії у користувачів ОС Windows. Програма Windows Genuine Advantage (також відома як Windows Activation Technologies) перевіряє копії Windows на предмет того, чи є вони піратськими. При цьому якщо копія Windows не проходить перевірку, користувачам пропонується придбати легальну версію, однак вони можуть продовжувати роботу з вже встановленою версією.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1367 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.232.146.112
Браузер:

Cайт живе: