rss · Середа, 21.10.2020, 10:26

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

20.11.2009 22:44

Microsoft Office 2010: бета-версія доступна для скачування.

Microsoft випустила публічну бета-версію одного зі своїх флагманських продуктів, перш за все, для того, щоб одержати думки користувачів про свій продукт. Такий зворотній зв'язок чудово себе зарекомендував в інших продуктах корпорації, перш за все, в процесі створення платформи Windows 7. 

Головною відмінністю офісного пакету Office 2010 від попередніх версій програми є наявність мобільного модуля Office Mobile 2010, до складу якого увійшли мобільні версії Word, Excel, PowerPoint, OneNote і SharePoint Workspace Mobile 2010. Office Mobile 2010 доступний на сторінках онлайнового сервісу Windows Marketplace for Mobile, працювати з яким можуть власники телефонів на платформі Windows Mobile 6.0 і вище.

Крім появи мобільної версії, новий офісний пакет Microsoft містить і інші цікаві оновлення. Одна з новинок - підтримка технології Outlook Social Connector, що дозволяє інтегрувати соціальні мережі з електронною поштою користувача. Цю програму спочатку інтегровано із сервісами Windows Live і SharePoint Server, а на початку наступного року планується, що соціальна мережа LinkedIn теж буде підтримувати технологію Outlook Social Connector. Це означає, що користувачі поштового клієнта корпорації зможуть переглядати у вікні програми не тільки свої електронні листи, а ще й оновлення зі сторінок соціальних мереж. 

На думку Курта Дельбене (Kurt Delbene), керівника підрозділу, відповідального за розробку продуктів Microsoft Office, поява технології Outlook Social Connector дозволить інтернет-користувачам зробити свою роботу більш ефективною. Соціальні мережі стали звичним елементом життя сучасного користувача вебу. Сторінки соціальних мереж відкриваються так само часто, як і сторінки пошукових систем, і сервісів електронної пошти. Технологія Outlook Social Connector дозволить керувати електронними листами та активністю користувачів соціальних мереж в одному вікні. 

Представлена бета-версія пакету доступна англійською, іспанською, японською, китайською, російською, французькою та німецькою мовами.

Завантажити бета-версії Microsoft Office 2010 можна тут.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1317 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.186.116
Браузер:

Cайт живе: