rss · Неділя, 20.09.2020, 07:56

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

13.04.2010 11:45

Менеджер Хея відповів на виклик Кличка.

- Минулого тижня, відразу після перемоги Девіда над Джоном Руїзом, мені дзвонив радник братів Кличко, і ми домовилися, що обговоримо все в цю середу, - розповів Бут в інтерв'ю британському каналу Sky Sports. - Схоже, Володимир не зміг чекати так довго. Весь минулий тиждень Девід святкував перемогу, але в найближчі кілька днів ми поговоримо і приймемо рішення.

- Думаю, не варто навіть говорити, що любителям боксу не доведеться довго чекати цього бою. Днями ми вирішимо, в якому напрямку рухатися Девіду. Якщо вибір буде зроблено на користь Кличка, я подзвоню Шеллі Фінкелю. У будь-якому випадку, знайти нас неважко. 

- Коли ми в останній раз вели переговори з братами Кличко, вони стосувалися Віталія, оскільки ми вважаємо WBC і WBA двома головними титулами. На нашу думку, Віталію належить найбільш значимий пояс. Але з цього фантастичного відео ясно, що Володимир хоче бою з Хеєм сильніше.

- Забавно, що Володимир каже «від імені шанувальників боксу». Може заради шанувальників боксу йому слід з'ясувати з братом, хто ж з них є чемпіоном світу? Мені все одно, як це буде виглядати - нехай навіть вони б'ються у себе на задньому дворі, а мама виступає в якості рефері. Але тільки нехай вирішать, хто з них сильніший. Переможець потім може зустрітися з Девідом. Якщо ж вони не хочуть битися один з одним, може один з братів просто віддасть свій пояс іншому, щоб Девід міг об'єднати титули одним ударом?
Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1315 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 13:29, 13.04.2010 • url Матеріал
страсті-мардасті накаляють... це все робитьсяспецом, щоб більше нарубати зелені... tantci
avatar
1
2 mr_smith • 13:56, 13.04.2010 • url Матеріал
А то...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: